ویدیو/ کنایه طنزآمیز شهربان منصوریان به تعطیلی دو روزه کشور

ویدیو/ کنایه طنزآمیز شهربان منصوریان به تعطیلی دو روزه کشور

شهربانو منصوریان قهرمان مشهور کشور با انتشار ویدئویی طنزآمیز به تعطیلی دو روزه کشور به سبب گرمای شدید هوا اعتراض کرده است.

بازیگرها- از چند روز گذشته خبر تعطیلی سراسری در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در کشور با واکنش های متفاوتی از سوی کاربران و چهره های مشهور مواجه شده است.

چرا که برخی از افراد مطرح کشور با مطالبی انتقادی اعلام کرده اند که این دو روز تعطیلی فقط مختص به کارمندان اداری است و برخی از مشاغل را شامل نمی شود.

در همین‌ راستا حالا شهربانو منصوریان قهرمان پرافتخار ووشوی کشور با منتشر کردن ویدئویی جنجالی در صفحه شخصی اش به این موضوع به روش خاص همیشگی اش اعتراض کرده است.

او که در این فیلم به همراه خواهران اش در گرمای هوا در حال دویدن و تمرین کردن است به کارگرانی اشاره کرده که همچنان در حال کار کردن هستند.

بخوانید: عکس/ پز عجیب سهیلا منصوریان با پول تو جیبی فدراسیون در خارج کشور

شهربانو منصوریان قلبش را به همسرش اهدا کرد!

به گزارش بازیگرها، شهربانو منصوریان قهرمان ووشوکار ایرانی در چند سال گذشته با مدال های متعددی که به دست آورده توانسته به عنوان یکی از پرافتخار ترین ورزشکاران زن ایران لقب بگیرد.

البته فعالیت های اجتماعی این ورزشکار اهل سمیرم در حوادث طبیعی کشور و حضور مستمر او در شرایط سخت در کنار مردم سبب محبوبیت او در میان اقشار مختلف جامعه شده است.

همه این عوامل باعث شده که حالا این روزها بیش از ۸۰۰ هزار دنبال کننده او را در صفحه شخصی اینستاگرام اش همراهی کنند و به فعالیت های روزمره اش واکنش نشان دهند

در همین خصوص اکنون انتشار مطلبی فوق عاشقانه از سوی این قهرمان جهان خطاب به همسرش توجه کاربران مجازی را جلب کرده است.

شهربانو منصوریان در یک استوری احساسی با نمایش تصویری جالب و مشترک از همسرش خطاب به او با جمله هایی معنادار نوشته است:

«من اهدا کننده عضو نیستم ولی میتوانم قلبم را به تو اهدا کنم»

نوشته ویدیو/ کنایه طنزآمیز شهربان منصوریان به تعطیلی دو روزه کشور اولین بار در بازیگرها. پدیدار شد.

Teknede tatil keyfi için SuperTekne.com'dan Göcek Tekne Kiralama hizmeti alabilirsiniz. Göcek Yat Kiralama, İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerini en iyi hizmet ve uygun fiyat ile vermektedir. Hair Transplant Istanbul, DHI Hair Transplant Regal Dent provides dental implants, smile design, porcelain and zircon dental veneers and hollywood smile dental services in Istanbul.You can contact Regal Dent fo Dental Implant Istanbul, Hollywood Smile Istanbul and Porcelain Laminate Veneers.