چهره پیر “رضا عطاران” همه را در شوک فرو برد/ عکس

انتشار تصویری از محاسن سفید رضا عطاران و نمایان شدن پیری در چهره او، بلوای تازه ای در شبکه های اجتماعی به راه انداخته است.

انتشار تصویری از محاسن سفید رضا عطاران و نمایان شدن پیری در چهره او، بلوای تازه ای در شبکه های اجتماعی به راه انداخته است.

به گزارش بازیگرها ؛ رضا عطاران چند سالی است که در سینما دیده نمی شود و فاصله اش از تلویزیون نیز بسیار طولانی شده است.

او تاکنون درباره همکاری دوباره اش با تلویزیون چیزی نگفته و بعید هم به نظر می آید که کار مشترک جدیدی میان آن ها به ثبت برسد.

عطاران که رابطه خوبی با شبکه های اجتماعی و رسانه ها هم ندارد، کمتر مقابل دوربین ها قرار می گیرد و کمتر کسی از او خبر دارد.

اما حالا انتشار تصویری از بازیگر نقش جعفر سریال نوروز رنگی در کنار رضا عطاران با چهره شکسته و ریش سفید توجه کاربران فضای مجازی را به خود جلب کرده است.

بیوگرافی رضا عطاران

عطاران بازیگر، کارگردان، فیلم‌نامه‌نویس، خواننده و تدوین‌گر ایرانی متولد ۲۰ اردیبهشت ۱۳۴۷ در مشهد است.

او در رشته اقتصاد دیپلم خود را دریافت کرد و برای ادامه تحصیل به دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران رفت. با این حال پس از مدتی تحصیل را رها کرد و به سینما روی آورد.

رضا عطاران در سال ۱۳۹۳ در فیلم نهنگ عنبر به کارگردانی سامان مقدم به ایفای نقش پرداخت.

بیشتر بخوانید: دستمزد “رضا عطاران” شوکه کننده است!

او سال ۱۳۹۵ در دنباله فیلم نهنگ عنبر در نهنگ عنبر ۲: سلکشن رویا بازی کرد.

این فیلم ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ در سینماهای ایران به نمایش درآمد و در مجموع بیش از ۲۰ میلیارد تومان فروش داشت. او در سال ۱۳۹۶ در فیلم هزارپا بازی کرد. این فیلم با فروش بیش از ۳۰ میلیارد تومان در گیشه، پرفروش ‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران است.

نوشته چهره پیر “رضا عطاران” همه را در شوک فرو برد/ عکس اولین بار در بازیگرها. پدیدار شد.