“یوسف تیموری” حسابی رو سفید از آب درآمد!

یوسف تیموری

یوسف تیموری به دلیل بروز احساسات صادقانه‌اش، بی‌توجهی به برد و باخت و حذف خودخواسته از جوکر با تحسین تقریبا همه مخاطبان مواجه شد.

به گزارش بازیگرها،  آخرین قسمت از فصل ۶ جوکر کمی تراژیک بود. در بخشی از مسابقه محمدرضا علیمردانی از علی انصاریان و مهرداد میناوند یاد کرد و یوسف تیموری با تداعی خاطره او تحت تاثیر قرار گرفت و نتوانست جلوی اشک‌هایش را بگیرد.

ماجرای صاحب مشهور غمگین‌ترین لبخند سال

او طی تصمیم غافلگیرانه‌ای، برای شادی روح انصاریان که تصویرش با خنده در یادها مانده، شروع به خندیدن کرد و از سیامک انصاری خواست او را از دور رقابت خارج کند. انصاری هم علی‌رغم میل باطنی به تیموری کارت قرمز داد. یوسف تیموری به دلیل بروز احساسات صادقانه‌اش، بی‌توجهی به برد و باخت و حذف خودخواسته از مسابقه با تحسین تقریبا همه مخاطبان مواجه شد.

یوسف تیموری، برنده اصلی جوکر

روزنامه خراسان درباره حرکت خاص تیموری می‌نویسد: یکی از فعال‌ترین شرکت‌کنندگان«جوکر» یوسف تیموری بود. او با حرکات بامزه خود رقبایش را به خنده می‌انداخت و معمولا در مواجهه با افراد جدی، برای خنداندن آن‌ها تلاش بیشتری می‌کرد. این مسئله باعث شد بسیاری از مخاطبان راجع به عملکردش انتقاد کنند و این تصور که او با هدف پیروزی بی‌رحمانه رقبایش را به خنده می‌اندازد، به وجود بیاید، اما خنده عمدی او در آخرین قسمت فینال همه قضاوت‌های منفی را تغییر داد.

مخاطبان چه نظری دارند؟

یوسف تیموری تو فینال جوکر نشون داد که چقدر آدم حسابیه و خیلی چیزا تو این دنیا واسش بی ارزشه

کاش یه رفیق مثل تو داشتم!

ما احساساتی ها

زود میخندیم

زود قهر میکنیم

زود آشتی میکنیم

زود عصبانی میشیم

زود عاشق میشیم

زود گریه میکنیم

زود هم بی خیال میشیم…

به پاس هنرنمایی به نظیر یوسف تیموری در جوکر

ولی توی این دو باری که یوسف تیموری اومد جوکر و میتونست تا ته همه رو ببره و عمداً بخاطر دوستاش خندید، بزرگی قلبش رو رسوند واقعاً.

قسمت اول جوکر مردم نوشتن اه یوسف تیموری چقدر بد و نچسبه

قسمت آخر نوشتن چقدر با معرفت و بامزه ست

ما فرصت نمیدیم ذات واقعی آدم ها رو بشناسیم و خیلی سریع قضاوت می کنیم

علی انصاریان جزو معدود کسایی(سلبریتیا) بود که با مرگش واقعا اشکم در اومد و الان این حرکت یوسف تیموری واقعا منو به گریه انداخت.

اقای انصاریان مجدد روحت شاد

ماجرای صاحب مشهور غمگین‌ترین لبخند سال

قابی از سریال «زیر آسمان شهر» با حضور یوسف تیموری و علی انصاریان

یوسف تیموری کارش خیلی به دلم نشست…

۲باری میتونست اول بشه بخاطر صیادی و علی‌انصاریان کنارکشید.

یوسف تیموری سری قبل هم عمدی خندید و حذف شد

برای رفیقش یوسف صیادی

نوشته “یوسف تیموری” حسابی رو سفید از آب درآمد! اولین بار در بازیگرها. پدیدار شد.

Teknede tatil keyfi için SuperTekne.com'dan Göcek Tekne Kiralama hizmeti alabilirsiniz. Göcek Yat Kiralama, İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerini en iyi hizmet ve uygun fiyat ile vermektedir. Hair Transplant Istanbul, DHI Hair Transplant Regal Dent provides dental implants, smile design, porcelain and zircon dental veneers and hollywood smile dental services in Istanbul.You can contact Regal Dent fo Dental Implant Istanbul, Hollywood Smile Istanbul and Porcelain Laminate Veneers.