۳ نکته که انیمیشن «قرمز شدن» را مورد بحث و جنجالی قرار داده است • اندلرن

انیمیشن قرمز شدن

انیمیشن «قرمز شدن» یک فیلم سرگرم‌کننده در مورد دختر نوجوان است که بلوغ خود را پشت سر می‌گذارد. اما چرا این انیمیشن در مورد بحث برانگیز و جنجالی است؟ در این مطلب بخوانید.

«قرمز شدن» فیلم محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی دامی شی است. داستان فیلم سال ۲۰۰۲ اتفاق می‌افتد و مِی (با روسلی چیانگ)، نوجوان ۱۳ ساله را دنبال می‌کنند که در پی احساسات شدید، به یک پاندای قرمز غول‌پیکر غول‌پیکر تبدیل می‌شود. تبدیل شدن پاندا یک اتفاق و ارثیه‌ای خانوادگی و می‌توان آن را در مراسمی برای همیشه از بین برد. وقتی این با شبی که می‌خواهد با کنسرت گروه محبوش برود پیدا می‌کند، باید تصمیم بگیرد که چه کسی باشد. او بر این ماجرا با مادرش (با صداپیشگی ساندر اوه)، می‌خواهد روح پاندا را بین ببرد، وارد یک بحث و چالش بزرگ می‌شود.

این فیلم با توجه به اینکه در دیزنی پلاس و تنها در منتخب سینماها اکران شد، موفقیت مالی نداشت، اما با استقبال خوبی از سویان مواجه شد. با این حال، به خاطر و چالش‌هایش جنجال‌های فراوان از سوی مخاطبان بوجورد آو.

  • انیمیشن «قرمز شدن»؛ پاندای درونتان را دوست داشته باشید

۱. تصاویر دوران بلوغ و رئالیسم نوجوانی در انیمیشن “قرمز شدن”

یکی از جنجال‌ها بر سر این است که فیلم را بیش از حد بالغ نامناسب سن کودکان می‌بینند. این نظریه مطرح می‌شود که می‌تواند برای اولین بار پاندای قرمز تبدیل شود. او به وسایل لازم برای این شرایط می‌دهد و می‌دهد آن را شرمساری می‌داند، که یک نمای از روزهای آغازین این تغییر بزرگ در زندگی هر دختر دختر نوجوان نوجوان است.

با این، به گزارش سایت‌ها معتقدند که این موضوع ممکن است برای بچه‌های کوچکتر، بیش از حد باشد. چرا که بچه‌های کوچکتر احتمالاً معنی آن را نمی‌دانند یا آن را نمی‌فهمند. اما خیلی از بچه‌ها می‌دانند و می‌توانند این دوره از بلوغ را تجربه کنند.

علاوه بر این، اگر مرگ مکر والدین را فیلم‌های دیزنی نادیده بگیریم، مواردی در فیلم‌های پیکسار اتفاق افتاده است که این موضوع سنگین‌تر است؛ مثل جدا نمو از پدرش در فیلم در نمو نمو جستوجوی جستوجوی جستوجوی جستوجوی برادر برادر برادر برادر جستوجوی جستوجوی جستوجوی جستوجوی جستووجوی جستوجوی هیرو در در در در در در در در یک یک یک یک قهرمان قهرمان قهرمان قهرمان قهرمان قهرمان قهرمان قهرمان قهرمان قهرمان “راتاتوی). یک دختر نوجوان که به بلوغ جنسی می‌رسد به این اتفاقات بالغانه و غیرتمند غیردا می‌رسد. عادت ماهانه از زندگی هر دختر نوجوانی است انیمیشن انیمیشن قرمز شدن آن را به شیوه‌های واقعی نشان می‌دهد.

پازل 54 تکه اطلس آبی طرح کارتون قرمز شدن مدل P1833

پازل ۵۴ تکه اطلس آبی طرح کارتون قرمز شدن مدل P1833

۴۹۰۰۰ تومان
مشاهده و خرید

یکی دیگر از جنبه های این موضوع نحوه نمایش من و سایر دوستان نوجوان است. تمام آن‌ها به گروه پسران تاون فور و آن‌ها برای دیدن موسیقی علاقه‌مندی‌شان در کنسرت داستان فیلم را هدایت می‌کند، زیرا آن‌ها از تغییر حالت می‌توانند برای جمع‌آوری پول بلیط استفاده می‌کنند. همچنین پسری است که در یک فروشگاه می‌کند و نقاشی‌هایی از او در دفترچه‌اش دارد.

باز هم، مخاطبان احساس کرده اند که این بسیار بالغ یا بیش از حد جنسی است. با وجود اینکه این علایق بخشی از شخصیت می‌شوند، بیش از حد جنسی تلقی نمی‌شو. در عوض، این یک بخش جدی و واقع بینانه از زندگی یک دختر نوجوان است. مطمئناً علاقه‌ای به گروه پسران، چیزهای زیادی، اغراق‌آمیز است، برای این، دقیقاً شبیه به ذوق شوق نوجوانان نسبت به گروه وان دایرکشن دایرکشن است.

عشق، و کشیدن نقاشی‌های فانتزی در مورد آن‌ها نیز بخشی از این احساس است. «قرمز شدن» این از زندگی نوجوانان را به گونه‌ای نشان می‌دهد برای مخاطبانش قابل درک و مهم است.

۲. اختلافات والدین و فرزندان

می و مادرش در انیمیشن قرمز شدن

نکته دوم بحث بر سر درگیری های خانوادگی در فیلم است. مادری از او می‌خواهد که مانند تمام زنان خانواده مراسم حذف پاندا را انجام دهد. با این، من از پاندا و تجربیاتی به واسطه‌ای آن کسب کرده‌ام و خوشحالم و نمی‌خواهم آن را از خود حذف کند. در پایان می‌ تصمیم می‌گیره تا با متقاعد مادرش، روح پاندای خود را حفظ کند و آن جنبه از خود را در آغوش بگیر.

به گزارش وُکس، برخی از تماشاگران احساس می‌کنند فیلم را اطاعت نمی‌کنند از والدینشان را ترویج می‌دهند». می‌کند و خلاف فرمان مادرش، مراسم حذف را ترک می‌کند، و پس از مخالفت والدینش برای رفتن کنسرت، مخفیانه پول جمع‌آوری می‌کند. بله، با والدینش مخالف است، اما همه بچه‌ها گاهی اوقات اینطور عمل می‌کنند. این اتفاق در لحظه تاریک فیلم های دیزنی رخ می دهد.

اختلاف نظر بچه‌ها با والدینشان یکی از اصلی‌ترین موضوعات در انیمیشن ژانر است. آریل در انیمیشن «پری دریایی کوچولو» (The Little Mermaid) از پادشاه تریتون اطاعت نمی‌کند. نمو در انیمیشن «درجست و جوی نمو» از پدرش نافرمانی می‌کند. مریدا در انیمیشن “دلیر” (Brave) با مادرش اختلافات ذهنی دارد. درگیری و آمدن روابط پیچیده با و خودالدین بخشی از بزرگ شدن است.

ناعادلانه که قرمز می‌شود را به دلیل ترویج نافرمانی سرزنش می‌کند در حالی که فیلم‌های طرح‌های مشابه را نشان می‌دهد، بدون اینکه مورد نقد قرار بگیرد.

پیکسل پرمانه طرح قرمز شدن کد pm.32891

پیکسل پرمانه طرح قرمز شدن کد pm.32891

۱۶ %

۱۳,۰۰۰
۱۰,۹۰۰ تومان

مشاهده و خرید

۳. عقاید متفاوت در فرهنگ و عدم آشناپنداری

پاندای قرمز

در نهایت گفته‌ها که ارتباط با فرهنگ خانواده‌ها در انیمیشن «قرمز شدن» به تصویر کشیده شده برای تماشاگران بسیار سخت است. می و صاحب معبدی هستند که به اجدادشان داده شده و تغییر پانداها به اصل و نسب آن ها گره است. فرهنگ چینی-کانادایی و دوره های زمانی تورنتو که به ۲۰۰۰ برمی گردد، از فیلم و روح آن است.

با این، تضادهای جزئی چیزی است که هر کسی می‌تواند بدون توجه به فرهنگ با آن ارتباط کند. به همین، تبدیل به یک پاندای قرمز لمس یا واقع بینانه نمی شود، که در انیمیشن «دلیر» اینچنین تبدیل می شود، اما وقتی این موضوع را کنار بگذاریم، تعبیری می تواند رشد یک یک یک را درک کند. یک یک یک یک یک یک یک نوجوان می‌رسیم.

این فیلم آن دوره زمانی و فرهنگ را مورد توجه قرار می دهد در حالی که به اندازه کافی طنز، و چالش هایی در زندگی یک نوجوان تا هر کسی که با آن ارتباط برقرار کند، دارد.

برخی از بینندگان انیمیشن «قرمز شدن» ممکن است تحت‌الشعاع جنج ال‌هایش قرار گیرند. بله، فیلم‌های واقع‌گرایانه از دوران بلوغ و نوجوانان می‌دهد و درگیری‌های جدی را به تصویر می‌کشد که برخی از بینندگان از آن لذت می‌برند. با این، فیلم هنوز به دلیل طنز و شخصیت‌های به‌یادماندنی‌اش در یک داستان ارزش دیدن دارد.

منبع: فیلم وب

نوشته ۳ که انیمیشن «قرمز شدن شدن شدن شدن و جنجالی شدن اولین اولین اولین و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و پدیدار شد.