BOE در فروش صفحه نمایش تاشو از سامسونگ پیشی گرفت – Tekrato

مقاله ای که BOE در فروش صفحه نمایش تاشو از سامسونگ پیشی گرفت، اولین بار در وب سایت Tekrato – Life with Technology نوشته شد. – بازیگرها – زندگی با تکنولوژی – – https://bazigarha.com/

از آنجایی که افراد بیشتری گوشی های تاشو را می پذیرند، نیاز به صفحه نمایش تاشو افزایش یافته و رقابت نیز در این زمینه افزایش یافته است. حال طبق آخرین اخبار در سه ماهه چهارم سال گذشته شرکت چینی BOE توانسته از نظر فروش صفحه نمایش تاشو از سامسونگ دیسپلی پیشی بگیرد.

بر اساس گزارشی که توسط شرکت مشاوره زنجیره تامین Display (DSCC) منتشر شده است، شرکت BOE در سه ماهه چهارم سال 2023 با 42 درصد از سهم بازار، رتبه اول فروش صفحه نمایش تاشو و شرکت نمایش سامسونگ با 36 درصد از سهام بازار را به خود اختصاص داده است. در جایگاه بعدی قرار دارد


ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بیشتر بخوانید:

  • اپل می تواند از سال 2026 آیپد مینی را با یک دستگاه تاشو جایگزین کند
  • گوشی تاشو جدید سامسونگ نسبت به مدل های قبلی پهن تر و نازک تر خواهد بود
  • سونی برای اولین بار در 24 سال گذشته بیشتر از سامسونگ درآمد داشت
  • گزارش مالی سامسونگ برای سه ماهه آخر سال 2023؛ ضعیف ترین عملکرد سامسونگ در 10 سال گذشته!

BOE در فروش صفحه نمایش تاشو از سامسونگ پیشی گرفت

افزایش تحقیق و توسعه در این زمینه. صفحه نمایش تاشو این در نهایت منجر به یک نتیجه مطلوب برای BOE چین شد. در واقع BOE این پیشرفت را مدیون هواوی است که اکنون به یکی از بازیگران اصلی صنعت گوشی های هوشمند تبدیل شده است. افزایش قابل توجه 122 درصدی عرضه نمایشگرهای تاشو توسط هواوی در دوره مذکور منجر به فروش بالاتر BOE شد.

از سوی دیگر، این افزایش فروش برای BOE نشان دهنده کاهش قابل توجه فروش سامسونگ در سه ماه پایانی سال گذشته است. در واقع، فروش این شرکت از 76 درصد به 36 درصد کاهش یافته است. این نشان دهنده پایان حکومت پنج ساله سامسونگ در بازار جهانی است صفحه نمایش OLED تاشو است.

BOE در فروش صفحه نمایش تاشو از سامسونگ پیشی گرفت

همکاری BOE چین با هواوی و تقاضای زیاد برای گوشی‌های تاشو باعث شده است که آنها در سه ماهه چهارم سال 2023 جایگاه اول را به خود اختصاص دهند. به عبارت دیگر، Huawei به عنوان بزرگترین خریدار. پنل های نمایشگر تاشو، با افزایش بیش از 122 درصدی نسبت به فصل گذشته، از سامسونگ پیشی گرفت. علاوه بر این، عرضه گوشی های تاشو توسط دیگر سازندگان چینی در سال گذشته نیز باعث شد افزایش فروش BOE تبدیل شود.

البته به نظر می رسد که شرایط برای مدت طولانی به همین منوال ادامه نخواهد داشت زیرا سامسونگ الکترونیکس در تلاش است تا فروش پنل های تاشو خود را برای سه ماهه دوم سال 2024 افزایش دهد.

علاوه بر این، سامسونگ قصد دارد گوشی‌های تاشو جدید خود، گلکسی زد فولد 6 و زد فلیپ 6 را در اواخر امسال عرضه کند و شایعاتی نیز در مورد آن وجود دارد. گوشی تاشو سامسونگ ارزان قیمت شنیده ها حاکی از آن است که اپل قصد دارد یک گوشی تاشو نیز ارائه کند که احتمالا در سال 2026 روانه بازار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

  • بررسی S24; گوشی سری S آشنا با ترفندهای جدید هوش مصنوعی
  • بررسی S24 Plus; نگاهی دقیق تر به مشخصات و ویژگی های پلاس بیندازید!
  • بهترین گوشی های سامسونگ 2024 [+ معرفی گوشی‌های مورد انتظار]
  • بهترین گوشی های 2024; راهنمای خرید گوشی موبایل [+معرفی گوشی‌های مورد انتظار]

نظر کاربران بازیگرها در مورد رقابت تنگاتنگ کره ای ها و چینی ها در زمینه فروش صفحه نمایش چیست؟ به نظر شما کدام شرکت می تواند در فصول آینده سهم بیشتری از بازار به دست آورد؟ نظر خود را در قسمت نظرات با بازیگرها و اخبار فناوری با ما بمان.

.

منبع: گجت ها

مقاله ای که BOE در فروش صفحه نمایش تاشو از سامسونگ پیشی گرفت، اولین بار در وب سایت Tekrato – Life with Technology نوشته شد. – بازیگرها – زندگی با تکنولوژی – – https://bazigarha.com/