ChatGPT مجهز به حافظه بلند مدت – بازیگرها است

GPT 4 Is Here

مقاله ChatGPT مجهز به حافظه بلند مدت برای اولین بار در وب سایت بازیگرها نوشته شد: زندگی با فناوری. – بازیگرها – زندگی با تکنولوژی – – https://bazigarha.com/

امروزه استفاده از هوش مصنوعی و مولدهای آن به روال عادی زندگی مردم تبدیل شده و تقریباً در همه زمینه ها مورد استفاده قرار می گیرد. به این دلیل اضافه کردن حافظه بلند مدت به ChatGPT این می تواند در روند بهبود عملکرد شما و ایجاد تغییرات قابل توجه کمک زیادی کند. مقاله ای در وب سایت OpenAI منتشر شده است که نقش دوگانه حافظه در ChatGPT را نشان می دهد. به این ترتیب و با اضافه شدن حافظه بلند مدت به ChatGPT، می توانید از آن بخواهید تا اطلاعات مربوط به شما را به خاطر بسپارد. به عنوان مثال، از آنها بخواهید جزئیات مربوط به علاقه خود به زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت یا حساسیت فرزندانشان به بادام زمینی را ثبت کنند.

بیشتر بخوانید: هوش مصنوعی چیست؟

افزودن حافظه بلند مدت به ChatGPT باعث بهبود عملکرد آن می شود

علاوه بر این، ChatGPT ممکن است به طور خودکار اطلاعاتی را که از شما دریافت می کند ذخیره کند. هدف اصلی این چت بات ایجاد ارتباط نزدیکتر با کاربران به منظور پاسخگویی بهتر و هوشمندانه تر به نیازهای آنهاست. این ویژگی به ChatGPT کمک می کند تا حافظه را بهبود بخشد و به درخواست ها به بهترین شکل ممکن پاسخ دهد.

هر GPT سفارشی حافظه مخصوص به خود را دارد. به عنوان مثال، OpenAI به Books GPT اشاره می کند، که از حافظه برای به خاطر سپردن خودکار کتاب هایی که خوانده اید و ژانرهایی که بیشتر دوست دارید استفاده می کند.

افزودن حافظه بلند مدت به ChatGPT می تواند به طرق مختلف مورد استفاده قرار گیرد و به بهبود سرویس کمک کند. از طرفی با این روش OpenAI می تواند اطلاعات بیشتری در مورد کاربران جمع آوری کرده و تا حدودی برای آنها پروفایل شخصی ایجاد کند.

OpenAI ادعا می کند که کنترل حافظه ChatGPT در دست کاربران است و این سیستم طوری طراحی شده است که اطلاعات حساسی مانند وضعیت سلامتی شما را ثبت نمی کند. همچنین همیشه می توانید از ChatGPT بپرسید که چه اطلاعاتی درباره شما دارد و برخی از این اطلاعات را از طریق بخش “مدیریت حافظه” حذف کنید.

OpenAI همچنین از مفهوم “چت موقت” استفاده می کند که به عنوان یک حالت چت ناشناس عمل می کند در حالی که اطلاعات شما ضبط نمی شود. البته کاربران می توانند قابلیت حافظه را به طور کامل غیرفعال کنند، اما این قابلیت به صورت پیش فرض فعال است و از داده ها برای آموزش مدل های هوش مصنوعی استفاده می شود.

تا به حال، ویژگی حافظه در ChatGPT تنها به صورت آزمایشی برای گروه محدودی از کاربران در دسترس بوده است.

بیشتر بخوانید:

  • بهترین سایت های هوش مصنوعی برای طراحان گرافیک.
  • طراحی لوگو با هوش مصنوعی
  • سایت ساخت عکس هوش مصنوعی
  • بهترین سایت های هوش مصنوعی
  • بهترین ابزار هوش مصنوعی برای تولید متن

نظر شما در مورد افزودن حافظه بلند مدت به ChatGPT چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید. دو برابر اشتراک گذاری

مقاله ChatGPT مجهز به حافظه بلند مدت برای اولین بار در وب سایت بازیگرها نوشته شد: زندگی با فناوری. – بازیگرها – زندگی با تکنولوژی – – https://bazigarha.com/

Teknede tatil keyfi için SuperTekne.com'dan Göcek Tekne Kiralama hizmeti alabilirsiniz. Göcek Yat Kiralama, İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerini en iyi hizmet ve uygun fiyat ile vermektedir. Hair Transplant Istanbul, DHI Hair Transplant Regal Dent provides dental implants, smile design, porcelain and zircon dental veneers and hollywood smile dental services in Istanbul.You can contact Regal Dent fo Dental Implant Istanbul, Hollywood Smile Istanbul and Porcelain Laminate Veneers.