Gemini Pro در Bard تولید تصویر رایگان با هوش مصنوعی و پشتیبانی چند زبانه را اضافه می کند – Tekrato

پست Gemina Pro Bard تولید تصویر رایگان مبتنی بر هوش مصنوعی و پشتیبانی چند زبانه را اضافه می‌کند اولین بار در Tekrato – Living With Technology نوشته شد. – بازیگرها – زندگی با تکنولوژی – – https://bazigarha.com/

گوگل رقیب ChatGPT می شود. جمینی پرو در باردو تولید تصویر رایگان با هوش مصنوعی و پشتیبانی چند زبانه را برای کاربران فراهم کرده است.

Bard، ابزار همکاری هوش مصنوعی گوگل، به‌روزرسانی بزرگی دریافت می‌کند. در این آپدیت قابلیت های پیشرفته و ویژگی های جدید از جمله امکان ساخت تصاویر و زبان های بیشتر در اختیار کاربران قرار می گیرد.

بیشتر بخوانید: با راه اندازی اپل ویژن پرو، بیش از 600 برنامه و بازی در دسترس خواهد بود

تولید تصویر رایگان جمینا پرو در بارد

پیشرفت‌های جدید Bard که به تازگی از طریق یک پست وبلاگ اعلام شده است، یک توانایی کاملاً جدید است که آن را به ChatGPT Plus OpenAI نزدیک‌تر می‌کند. امکان ساخت تصاویر بر اساس درخواست کاربران یکی از قابلیت های جدید برد است. در حالی که ChatGPT برای دسترسی به ابزارهایی مانند DALL-E به اشتراک پولی نیاز دارد، Bard اکنون به شما امکان می دهد همین کار را به صورت رایگان انجام دهید. این قابلیت که در اکثر کشورها به زبان انگلیسی موجود است، توسط مدل به روز شده Image 2 گوگل ارائه شده است.

استفاده از این ویژگی نیز بسیار آسان است: به سادگی آنچه را که می خواهید در چند کلمه توصیف کنید و Bard تصویر مورد نظر را در اختیار شما قرار می دهد. اگر نتایج اولیه ای که به دست می آورید با آنچه در ذهن داشتید مطابقت نداشت، می توانید روی “ایجاد بیشتر” کلیک کنید تا جایگزین های بیشتری دریافت کنید و مواردی را که دوست دارید دانلود کنید. لطفا توجه داشته باشید که این ویژگی عالی به صورت رایگان ارائه می شود.

اما این ویژگی هنوز کامل نیست. یکی از کاربران اظهار داشت که من از بارد خواستم بر اساس توضیحات فیزیکی یک فرد برای من تصویری بسازد. بارد به سرعت پاسخ داد که او هنوز نمی تواند این کار را انجام دهد.

علاوه بر این، گوگل بیان می‌کند که برای سازگاری با اصول هوش مصنوعی این شرکت در تولید تصویر، هر تصویری که توسط Bard تولید می‌شود از SynthID برای جاسازی یک واترمارک دیجیتال در نتایج استفاده می‌کند. این واترمارک برای چشم انسان غیرقابل تشخیص است، اما می توان آن را برای شناسایی اسکن کرد.

ایجاد تصویر تنها ویژگی اضافه شده به Bard نیست. Advanced Gemini Pro on Bard که قبلا فقط به زبان انگلیسی در دسترس بود، اکنون بیش از 40 زبان و 230 کشور و منطقه را پشتیبانی می کند. این گسترش، Bard را به پلتفرمی فراگیرتر و در دسترس برای مردم سراسر جهان تبدیل می کند.

می توانید با کلیک بر روی نماد G در زیر پاسخ به درخواست خود از این ویژگی استفاده کنید. علاوه بر این، Bard اطلاعات را بر اساس آنچه در وب یافت می شود تأیید می کند.

این توانایی‌ها به‌روزرسانی‌های نهایی در دسترس بارد هستند. افزودن رایگان ابزار تولید تصویر، همراه با پشتیبانی چند زبانه آن، این جادوگر را به ابزاری مفیدتر و سازگارتر برای پروژه‌های خلاقانه، فعالیت‌های روزانه و تأیید اطلاعات در مقیاس جهانی تبدیل می‌کند.

بیشتر بخوانید:

  • مقایسه وان پلاس 12 در مقابل وان پلاس 11؛ بررسی شباهت ها و تفاوت های دو نسل
  • لذت بازی با OnePlus 12; تجربه بازی بی نظیر با گواهینامه IRX Pixelworks
  • بهترین گوشی های OnePlus 2024; راهنمای خرید گوشی وان پلاس در بازار ایران
  • بهترین گوشی های 2024; راهنمای خرید گوشی موبایل [+معرفی گوشی‌های مورد انتظار]

نظر شما در مورد ویژگی های جدید جمینا پرو در Bard چیست؟ لطفا نظرات خود را با دو برابر اشتراک گذاری

پست Gemina Pro Bard تولید تصویر رایگان مبتنی بر هوش مصنوعی و پشتیبانی چند زبانه را اضافه می‌کند اولین بار در Tekrato – Living With Technology نوشته شد. – بازیگرها – زندگی با تکنولوژی – – https://bazigarha.com/