OnePlus با ADA برای افزایش ایمنی کاربر – Tekrato همکاری می کند

مقاله همکاری OnePlus با ADA برای افزایش ایمنی کاربر اولین بار در وب سایت بازیگرها نوشته شد: زندگی با فناوری. – بازیگرها – زندگی با تکنولوژی – – https://bazigarha.com/

OnePlus اعلام کرده است که وارد همکاری جدیدی با ADA شده است. او هدف این همکاری است. امنیت کاربر را افزایش دهید او علیه خطرات احتمالی آنلاین صحبت کرده است.

وان پلاس اخیراً به اتحاد برنامه دفاعی (ADA) پیوسته است. این شرکت اولین شرکت در این زمینه محسوب می شود که وارد این گروه امنیتی کلیدی می شود. این اقدام بخشی از تعهد OnePlus برای محافظت از حریم خصوصی کاربران و ایمن‌تر کردن دستگاه‌هایش است.

بیشتر بخوانید: سامسونگ هنوز در مورد ویژگی های Galaxy AI پس از سال 2025 تصمیمی نگرفته است

اتحاد App Defense که توسط Lookout، East، Google و Zimperium در نوامبر 2019 تشکیل شد، بر تضمین امنیت فروشگاه Google Play متمرکز شده است. این سیستم امنیتی برنامه ها را قبل از انتشار در فروشگاه ها برای بدافزار اسکن می کند. این ویژگی به شرکت ها اجازه می دهد تا نرم افزارهای مخرب را شناسایی کنند تا از ورود آن به دستگاه های کاربران جلوگیری کنند.

وان پلاس همیشه امنیت را در محصولات خود در اولویت قرار داده است. آخرین تلفن OnePlus 12 آن، که بر روی OxygenOS 14 اجرا می شود، شامل چندین ویژگی امنیتی درجه یک مانند Device Security Engine 3.0، Enhanced Security Center، Strong Box برای محافظت از داده در سطح تراشه، Auto Pixelate 2.0 و مدیریت مجوز دستگاه است. عکس ها. همه این برنامه ها برای محافظت از کاربران در تمام جنبه ها طراحی شده اند. علاوه بر این، OnePlus همچنین اپلیکیشن Smart Shield را برای شناسایی و مسدود کردن اپلیکیشن‌های خطرناک معرفی کرده است.

کیندر لیو، رئیس OnePlus تاکید کرد که حفاظت از اطلاعات کاربر بخش مهمی از ماموریت آن است. هدف از همکاری جدید One Plus با ADA نیز افزایش امنیت کاربران در برابر تهدیدات آنلاین است.

بیشتر بخوانید:

  • مقایسه وان پلاس 12 در مقابل وان پلاس 11؛ بررسی شباهت ها و تفاوت های دو نسل
  • لذت بازی با OnePlus 12; تجربه بازی بی نظیر با گواهینامه IRX Pixelworks
  • بهترین گوشی های OnePlus 2024; راهنمای خرید گوشی وان پلاس در بازار ایران
  • بهترین گوشی های 2024; راهنمای خرید گوشی موبایل [+معرفی گوشی‌های مورد انتظار]

نظر شما در مورد همکاری OnePlus با ADA برای افزایش ایمنی کاربر چیست؟ لطفا نظرات خود را با دو برابر اشتراک گذاری

مقاله همکاری OnePlus با ADA برای افزایش ایمنی کاربر اولین بار در وب سایت بازیگرها نوشته شد: زندگی با فناوری. – بازیگرها – زندگی با تکنولوژی – – https://bazigarha.com/