Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem دنباله و سریال تلویزیونی در The Works At Paramount | اندلرن

در حالی که تنها چند روز تا بازگشت قهرمانان مورد علاقه ما به صورت نیمه پوسته در بلاک باستر انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem باقی مانده است، این هیاهو برای سال‌های راه‌اندازی مجدد ست روگن و ایوان گلدبرگ، تهیه‌کننده‌های مشترک، بسیار واقعی است. اما قبل از اینکه خزندگان پیتزا دوست حتی به صفحه نمایش بزرگ وارد شوند، به نظر می رسد که یک دنباله فیلم و یک مجموعه تلویزیونی دو فصلی Paramount+ در راه است.

جزییات به‌طور قابل‌توجهی برای دنباله سریال Mutant Mayhem در دست نیست، به جز این واقعیت که کارگردان‌های مشترک جف رو و کایل اسپیرز در راس آن باقی خواهند ماند، اما ما کمی بیشتر در مورد سریال می‌دانیم. همانطور که توسط THR گزارش شده است، عنوان داستان‌های لاک‌پشت‌های نینجا جهش یافته نوجوان خواهد بود، قسمت‌های برنامه‌ریزی شده دو فصل، لئوناردو، رافائل، دوناتلو و مایکل آنژلو را دنبال می‌کنند که برای اولین بار به تنهایی پیش می‌روند. با متحد شدن با متحدان قدیمی و مواجهه با تهدیدات جدید، این نمایش به طرفداران این فرصت را می‌دهد تا زیر پوسته قهرمانان خود قرار بگیرند و ببینند که برادران وقتی از هم جدا هستند واقعاً از چه چیزی ساخته شده‌اند. این سریال قرار است توسط پوینت گری پیکچرز تولید شود و کریس یوست و آلن وان به عنوان تهیه کنندگان اجرایی و مجریان برنامه تولید شوند.

رمزی نایتو، رئیس انیمیشن پارامونت و انیمیشن نیکلودئون، روز سه‌شنبه در مورد آینده لاک پشت‌ها صحبت کرد و گفت: تقویت دوباره این فرنچایز سال‌ها طول کشیده است، و ما بسیار هیجان‌زده هستیم که به گسترش دنیای محبوب Teenage Mutant Ninja Turtles ادامه دهیم و ماجراهای جدیدی را برای خانواده‌ها و طرفداران به ارمغان بیاوریم. با انتشار Mutant Mayhem در 31 ژوئیه و وعده ماجراجویی های شگفت انگیز تر Turtle-y در پیش رو، تنها چیزی که برای گفتن باقی مانده این است: cowabunga!