تصاویر/ کبری خواب و بیدار پس از ۲۲ سال در چه حالی است؟

لیلا برخورداری کبری خواب و بیدار پس از ۲۲ سال آفتابی می گردد.

لیلا برخورداری با نقش کبری دختر معلول ذهنی در سریال خواب و بیدار محصول سال ۱۳۸۰ خوش درخشید.

به گزارش بازیگرها، اما او نتوانست پس از آن روند رو به رشد خود را ادامه دهد و چند سالی است که در اثری ظاهر نشده است.

آخرین اثر لیلا برخورداری مجموعه بازی نقاب‌ها مجموعه‌ای تلویزیونی به کارگردانی سیروس حسن‌پور. و به نویسندگی بهنام علیزاده و تهیه‌کنندگی علی مهام محصول سال ۱۳۹۷ است.

این مجموعه در فصل پاییز ۱۳۹۷ از شبکه شبکه ۲ سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد.

این اکنون به شکل پاره وقت در زمینه مدلینگ فعالیت می‌کند.

لیلا برخورداری کبری خواب و بیدار پس از ۲۲ سال آفتابی شده است.

توضیح درباره روابط شبهه‌انگیز شخصیت‌های «بازی نقاب‌ها»

تهیه‌کننده مجموعه «بازی نقاب‌ها» درباره روابط شبهه‌انگیز دو شخصیت اصلی این سریال. و همچنین در پاسخ به انتقادهایی مبنی بر کمرنگ شدن آداب و رسوم ترکمن در این مجموعه توضیحاتی ارائه کرد.

علی مهام تهیه‌کننده سریال «بازی نقاب‌ها» در گفت‌وگویی با ایسنا با اعتقاد بر اینکه ارتباط. بین دو شخصیت اصلی این داستان (آلما و یاشار) رابطه سالمی برقرار است، درباره دلایل آن توضیح داد:

یکی از دلایل مهمی که کاراکتر آلما و یاشار با توجه به اینکه یاشار ازدواج کرده است. اما آن‌ها باز هم تمایل دارند همدیگر را ببینند، این است که برای هر دو آن‌ها این ازدواج غیرقابل قبول و دور از ذهن بوده است.

لیلا برخورداری کبری خواب و بیدار پس از ۲۲ سال آفتابی شد

کاراکتر یاشار با نزدیک شدنش به شخصیت آلما، درواقع می‌خواهد علت ازدواجش را توضیح دهد و توجیه کند؛

اینکه ازدواجش به ناچار و به خاطر یک‌سری از شرایط بوده که نمی‌تواند به او بگوید.

از سوی دیگر آلما هم درصدد است بفهمد چرا این ازدواج شکل گرفته آن هم بدون اینکه او متوجه شود. او می‌خواهد بداند آن همه عشق و علاقه چه شده که این اتفاق افتاده است.

لیلا برخورداری کبری خواب و بیدار پس از ۲۲ سال آفتابی شده بود.

تهیه‌کننده «بازی نقاب ها» خاطرنشان کرد: دوست داریم بینندگان ما از هر قشر و طبقه‌ای با این قصه ارتباط برقرار کنند و احساس نزدیکی کنند و این در حقیقت تلاش برای ایجاد پیوند بین همه اقشار جامعه است.

مهام همچنین در پاسخ به انتقادهایی مبنی بر کمرنگ شدن آداب و رسوم ترکمن در این مجموعه توضیح داد: ب

رخی اعتراض می‌کنند که چرا همه آداب و رسوم ترکمن را در سریال نشان نداده‌اید. طبیعی است که در یک سریال ما تنها می‌توانیم بخشی از آداب و رسوم را نشان دهیم.

ضمن اینکه ما در این سریال نمی‌خواهیم تنها سنت‌ها را نشان دهیم. این اثر داستانی است و قصه ما گنجایش نشان دادن همه آداب و رسوم آن‌ها را ندارد.

نوشته تصاویر/ کبری خواب و بیدار پس از ۲۲ سال در چه حالی است؟ اولین بار در بازیگرها. پدیدار شد.

Teknede tatil keyfi için SuperTekne.com'dan Göcek Tekne Kiralama hizmeti alabilirsiniz. Göcek Yat Kiralama, İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerini en iyi hizmet ve uygun fiyat ile vermektedir. Hair Transplant Istanbul, DHI Hair Transplant Regal Dent provides dental implants, smile design, porcelain and zircon dental veneers and hollywood smile dental services in Istanbul.You can contact Regal Dent fo Dental Implant Istanbul, Hollywood Smile Istanbul and Porcelain Laminate Veneers.