تولد همسر حامد سلطانی و پیام تبریک جانسوز این مجری برای همسرش – اندلرن ⭐️

حامد سلطانی به مناسبت فرا رسیدن تولد همسرش در اینستاگرام استوری به اشتراک گذاشت و پیام جانسوزی نوشت .

حامد سلطانی به مناسبت فرا رسیدن تولد همسرش

سحرگاه پنجشنبه ۱۶ خرداد ، حامد سلطانی مجری برنامه تلویزیونی عجوبه ها در کیلومتر 70 محور خور و بیابانک به سمت طبس به همراه خانواده و خودروی M.V.M دچار سانحه رانندگی شد.

تولد همسر حامد سلطانی و پیام تبریک جانسوز این مجری برای همسرش

حامد سلطانی در مسیر بیرجند تصادف کرد و همسر و پسر یک ساله خود را از دست داد. حامد سلطانی مجری برنامه. حامد سلطانی تصادف کرد.

معاون فرهنگی اجتماعی و راهور پلیس راه با اشاره به باز نشدن ایربگ خودروی حامد سلطانی در تصادفات اخیر این مجری تلویزیون، از قاطعیت مقصر بودن پلیس راه خبر داد. کارشناسان سازمان استاندارد و خودروساز درگیر در این حادثه. سحرگاه روز پنجشنبه واژگونی خودرو ام وی ام در محور خور – طبس به پلیس راه استان اصفهان اعلام شد که با حضور ماموران در محل مشخص شد.

تولد همسر حامد سلطانی و پیام تبریک جانسوز این مجری برای همسرش

سحرگاه پنجشنبه واژگونى خودروى ام وى ام در محور خور_طبس به پلیس راه استان اصفهان گزارش شد که با حضور ماموران در محل مشخص شد ، بر اثر واژگونى خودرو همسر و پسر خردسال مجرى شبکه سه فوت کردند. کارشناسان با بررسى صحنه سانحه و رد لاستیک بر روى شانه خاکى جاده ، بی مبالاتی از جانب سازمان استاندارد کشور به علت عدم رعایت نظامات دولتی و بی توجهی و بی اهمیتی به ایمنی راننده و سرنشینان و تایید ورود و ساخت خودرو فاقد کیفیت و بی مبالاتی و عدم رعایت نظامات دولتی از جانب شرکت و یا کارخانه سازنده خودرو به دلیل باز نشدن ایربگ های خودرو و بی احتیاطی از جانب راننده خودرو بعلت عدم توجه کافی به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگى را علت این سانحه اعلام کردند.

همچنین ببینید:

جشن تولد دختر حامد سلطانی غوغا کرد

فیلم گریه حامد سلطانی در برنامه مداحی معلی برای فرزندش

فیلم کامل مراسم ترحیم و ختم همسر حامد سلطانی

نوشته تولد همسر حامد سلطانی و پیام تبریک جانسوز این مجری برای همسرش اولین بار در اندلرن ⭐️. پدیدار شد.