دانلود سریال هندی در دام عشق با دوبله فارسی تا قسمت ۲۰ (ام‌بی‌سی پرشیا) – اندلرن

دانلود سریال هندی در دام عشق با دوبله فارسی تا قسمت 10 (امبی‌سی پرشیا) - فیگار

مطلب دانلود سریال هندی در دام عشق با دوبله فارسی تا قسمت 20 (ام‌بی‌سی پرشیا) برای اولین بار در وب سایت اندلرن – فیلم، بازی و هنر نوشته شده است. – اندلرن – فیلم، بازی و هنر – رسانه تخصصی فیلم، بازی و هنر – https://andlearn.ir/

لینک دانلود سریال هندی در دام عشق با دوبله فارسی تا قسمت 20، که به تازگی از شبکه ام بی سی پرشیا منتشر می‌شود، در انتهای نوشتار پیوست شده است.

سریال هندی در دام عشق

سریال هندی دام عشق محصول 2022 هندوستان میباشد که فروش بسیار خوبی داشته است در این سریال بسیاری از بازیگران سرشناس هندوستان بازی میکنند. کارگردانی این سریال را دیپتی کالوانی بر عهده داشته و تهیه کننده آن کاریشما جین و گل خان می‌باشند.

زمان پخش سریال در دام عشق با دوبله فارسی از شبکه ام بی سی پرشیا

جدول پخش برنامه های شبکه MBC Persia (ام بی سی پرشیا)

سریال هندی دام عشق ام بی سی پرشیا
سریال هندی دام عشق دوبله فارسی

اسامی بازیگران سریال در دام عشق (Fanaa: Ishq Mein Marjawan) عبارتند از: ریم شیخ ، زین امام ، آگاستیا رایچاند ، آکشیت سوخیجا، اَیاز احمد ، یوگ رایچاند، کیشور مرچنت و میرا رایچاند. این سریال به تازگی از شبکه ام بی سی پرشیا منتشر می‌شود.

دیپ، مردی ثروتمند، قصد دارد آآروهی را برای قتل‌های همسر قاتل زنجیره‌ای‌اش، تارا، متهم کند. آگاستیا یک تاجر خوش ذوق و نابغه فناوری است که بی قید و شرط پااخی را دوست دارد، به طوری که احساسات او نسبت به او به تدریج به یک وسواس تبدیل می شود.

از طرف دیگر پاخی خوشبین و بی خیال است و یک شرکت مدیریت رویداد را اداره می کند. آنها بهترین دوستان هستند و زندگی خود را با یکدیگر می گذرانند. پااخی دوست دارد در دنیای افسانه ای خود زندگی کند و معتقد است که او فرزند مورد علاقه جهان هستی است.

دانلود دوبله فارسی هندی در دام عشق از کانال تلگرامی اندلرن

دانلود سریال هندی دام عشق دوبله فارسی

دانلود دیگر سریال‌ها:

  • دانلود سریال کره ای تسویه حساب
  • دانلود سریال دختر پشت پنجره با دوبله فارسی
  • دانلود سریال گودال با دوبله فارسی
  • دانلود سریال ترکی تازه عروس با دوبله فارسی
  • دانلود رایگان سریال آلپ ارسلان با دوبله فارسی
  • دانلود سریال خواهران و برادران با دوبله فارسی
  • دانلود سریال اشک و لبخند با دوبله فارسی
  • دانلود سریال عزیز با دوبله فارسی
  • دانلود سریال قضاوت با دوبله فارسی
  • دانلود سریال ترکی زن با دوبله فارسی

سریال هندی دام عشق دوبله فارسی

مطلب دانلود سریال هندی در دام عشق با دوبله فارسی تا قسمت 20 (ام‌بی‌سی پرشیا) برای اولین بار در وب سایت اندلرن – فیلم، بازی و هنر نوشته شده است. – اندلرن – فیلم، بازی و هنر – رسانه تخصصی فیلم، بازی و هنر – https://andlearn.ir/

Teknede tatil keyfi için SuperTekne.com'dan Göcek Tekne Kiralama hizmeti alabilirsiniz. Göcek Yat Kiralama, İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerini en iyi hizmet ve uygun fiyat ile vermektedir. Hair Transplant Istanbul, DHI Hair Transplant Regal Dent provides dental implants, smile design, porcelain and zircon dental veneers and hollywood smile dental services in Istanbul.You can contact Regal Dent fo Dental Implant Istanbul, Hollywood Smile Istanbul and Porcelain Laminate Veneers.