زندانی شدن دنی آلوز به دلیل تعرض جنسی [+ویدیو] – اندلرن

مطلب زندانی شدن دنی آلوز به دلیل تعرض جنسی [+ویدیو] برای اولین بار در وب سایت اندلرن – فیلم، بازی و هنر نوشته شده است. – اندلرن – فیلم، بازی و هنر – رسانه تخصصی فیلم، بازی و هنر – https://andlearn.ir/

صبح امروز، خبری مبنی بر دستگیری دنی آلوز به دلیل تعرض جنسی در یک کلاب شبانه منتشر شد که حواشی زیادی را با خودش به همراه داشت.

سه هفته پیش به آزار جنسی علیه یک زن در یک کلوپ شبانه در شهر بارسلونا متهم شد و با اعلام پلیس بارسلونا، او صبح جمعه بازداشت شد. فرد شاکی مدعی است:

دنی آلوز بدون اجازه به لمس بدن او پرداخته است.

صبح امروز، دنی آلوز ، به اتهام آزار جنسی علیه یک زن در یک کلاب شبانه در شهر بارسلونا متهم شد و حالا او در بازداشتگاه به سر می‌برد و حالا همه منتظر دادگاه او می‌باشند تا همه‌چیز مشخص شود.

در مورد مسائل جنسی بيشتر بخوانيد:

  • کارگردانی که قبل از مازیار لرستانی تغییر جنسیت داد [+عکس]
  • تغییر جنسیت و چهره شهره لرستانی و تبدیل شده به مازیار! [+عکس ریش و سبیل دار شدن]
  • بازیگر ۷۸ساله سریال Squid Game متهم به آزار جنسی شد! [+عکس]

دستگیری دنی آلوز به دلیل تعرض جنسی

  • پُر افتخارترین بازیکن تاریخ دستگیر شد!

در ادامه مي‌توانيد ویدئوی دستگیری دنی آلوز را ببينيد:

ستاره‌ی 39 ساله‌ی تیم ملی برزیل و بازیکن سابق تیم بارسلونا، هفته‌ی گذشته به تجاوز متهم شد و حالا صبح امروز، با ماشین پلیس دستگیر شد و به بازداشتگاه منتقل شد تا دادگاهش در هفته‌ی آینده برگزار شود.

این بازیکن، در روز سه‌شنبه دادگاه دارد و باید نشان بدهد که بیگناه است. همچنین او از باشگاهش در برزیل، اخراج شده و به حالت تعلیق درآمده است.

دنی آلوز به علت تجاوز دستگیر شد

بيشتر بخوانيد:

  • تتلو به علت گرایش جنسی متفاوت از سحر قریشی جدا شد؟
  • از امیر تتلو و رضا عطاران تا شایعه‌ی تغییر جنسیت [+ویدئوی رقص عطاران]
  • آزار جنسی جانی دپ توسط امبر هرد ؛ شایعه تا واقعیت!
  • پرت شدن مونا بانکی پور در استخر و ماجرای تغییر جنسیت همسر اول امین حیایی [+ویدئو]

بازنشر محتواي شبکه هاي اجتماعي تنها به منظور آگاهي رساني منتشر شده و نظرات بيان شده در آن الزماً بازتاب ديدگاه رسانه فيگار نيست.

مطلب زندانی شدن دنی آلوز به دلیل تعرض جنسی [+ویدیو] برای اولین بار در وب سایت اندلرن – فیلم، بازی و هنر نوشته شده است. – اندلرن – فیلم، بازی و هنر – رسانه تخصصی فیلم، بازی و هنر – https://andlearn.ir/