فیلم کامل مصاحبه و اعتراف تکان دهنده مهناز افشار در مورد خیانت همسرش – بازیگرها ⭐️

مصاحبه مهناز افشار درباره بازی در فیلم های مبتذل این روزها در فضای مجازی بسیار مورد توجه قرار گرفته است، او می گوید دیگر هیچ چیز برایش مهم نیست و حتی پیشنهاد بازی در فیلم های مبتذل را هم قبول می کند!

مهناز افشار پس از مهاجرت به عنوان برانداز فعالیت می کند و بارها در تظاهرات ضد رژیم خارج از کشور حاضر شده و خود را رهبر اغتشاشات می داند.

فیلم کامل مصاحبه مهناز افشار

مهاز افشار دربار خیانت نیز در اظهار نظری جنجالی گفته است: او با وجود داشتن یک دختر از همسرش جدا شده و این روزها در آمریکا مجرد زندگی می کند.

مهناز افشار که از حضور در سینمای ایران ناامید شده، حالا مدعی است هر نقشی را که به او بدهند قبول می کند و دیگر به آداب و رسوم و فرهنگ اهمیتی نمی دهد و می خواهد مانند خارجی ها بازیگر شود.

مهناز افشار می گوید در زندگی همه چیز را از خدا می خواهم و بس.

مهناز افشار مدتی فشن شو داشت اما به دلیل وقت گیر بودن آن را رها کرد. در فیلم ها به اپیزود و اتفاقات ناشی از آن که برای مردم می افتد اعتقاد دارد و می گوید: فکر می کنم مسیرم مشخص شده است. در کودکی از کار سختی که به او شور و شوق زیادی می‌داد لذت می‌برد، به همین دلیل او هرگز نمی‌خواست پزشک یا مهندس شود، بلکه یک کامیون‌دار بود.

ازدواج مهناز افشار و یاسین رامین در 31 خرداد 1392 به ثبت رسید و این زوج زندگی مشترک خود را آغاز کردند و یک سال بعد دخترشان لیانا در 13 خرداد در آلمان به دنیا آمد.

زندگی خصوصی مهناز افشار بارها با مشکلات عدیده ای مواجه بوده است که برخی از آنها به مراحل قانونی کشیده شده است.

فیلم کامل نوشته مهناز افشار مصاحبه و اعتراف تکان دهنده درباره خیانت همسرش برای اولین بار در شعبون ⭐️. ظاهر شد.