«مارولز» و رکورد جدید آن: بدترین فیلم مارول در اندلرن باکس آفیس آمریکا

بر اساس داده های رسمی جمع آوری شده از باکس آفیس آمریکا، دنیای سینمایی مارول (MCU) کمترین ساعات فروش خود را تجربه می کند. آخرین فیلم داستانی این مجموعه، The Wonders، بدترین نمایش MCU در تاریخ خود را دارد.

این فیلم به کارگردانی نیا داکوستا و با بازی بری لارسون، ایمان ولانی و تیونا پاریس در دومین آخر هفته اکران خود در باکس آفیس آمریکا با افت قابل توجهی در گیشه نسبت به فیلم های دیگری مانند Morbius نمایش منفی دارد.

«مارولز» «کوانتومانیا» را شکست داد.

قبل از اینکه مشخص شود “مارولز” عنوان بدترین اولین بازی در دنیای سینمایی مارول را دارد، این “رکورد” متعلق به “مرد مورچه ای و زنبور: کوانتوم مانیا” بود.

به گفته The Marvels، این فیلم در دومین آخر هفته اکران خود در 19 نوامبر در گیشه با 10.2 میلیون دلار به جایگاه سوم سقوط کرد.

اگر آن را با آخر هفته اول مقایسه کنیم، این نشان دهنده کاهش 78 درصدی است. این بدترین اولین نمایش برای یک فیلم مارول است، زیرا «کوانتومانیا» در باکس آفیس 69 درصد سقوط کرد.

با این حال، بیشتر وجود دارد. شاید «مارولز» کم‌فروش‌ترین فیلم آخر هفته 20 نوامبر باشد، زیرا «جمعه سیاه» الی راث نیز 10.2 میلیون دلار فروخت. بنابراین، باید منتظر اطلاعات دقیق باشیم تا ببینیم کدام فیلم در صدر خواهد بود.

فیلم های بعدی مارول کدامند؟

«مارولز» در اولین آخر هفته اکران خود در ایالات متحده 65.4 میلیون دلار و در آخر هفته دوم 10.2 میلیون دلار فروش کرد. از سوی دیگر، فیلم های آینده مارول «اکو» در نوامبر 2023 و «دردویل: دوباره متولد شده» در اوایل سال آینده، فیلم های سال 2024 خواهند بود.