مهران غفوریان و دخترش در هیئت مردانه+عکس

مهران غفوریان و ارادت به امام حسین

مهران غفوریان بازیگر محبوب که ارادت شدید به امام حسین دارد در هیئت عزاداری به همراه دخترش ظاهر شد.

به گزارش بازیگرها؛ در شب عاشورا، مهران غفوریان بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان به همراه دخترش در هیات عزاداری قنات‌آباد حاضر شد.

 

ماجرای شفا گرفتن پدر مهران غفوریان در هیئت عزاداری

پس از پخش برنامه «مهلا» در ماه محرم سال‌های گذشته که با استقبال گسترده مخاطبان روبه‌رو شد، بار دیگر این برنامه با اجرای محمدحسین پویانفر ساخته می‌شود. اولین قسمت آن با حضور مهران غفوریان و سیدعلی مومنی (مداح) پخش شد که بازتاب‌های زیادی داشت.

مهران غفوریان در این گفت‌وگو با پویانفر به نکات جالبی اشاره کرد. او در این گفت‌وگو تأکید کرد: می‌دانید من از چه زمانی امام حسینی شدم ما یک هیئتی داشتیم در محله قدیمی‌مان در تهران، شهرک دریا بودیم.

پدر من خدا رحمتش کند و روحشان شاد. خیلی دلم برای او تنگ شده، قرار بود عمل قلب کند همان عملی که خودم کردم. البته آن موقع ایران این عمل انجام نمی‌شد.

غفوریان همچنین به روایت ماجرایی اشاره کرد که وارد هیئت شد و دنبال مسئولیت بود اما همه مسئولیت‌ها از قبل تقسیم شده بود. همین‌طور که دمِ درِ هیئت نشسته بود شخصی به نام رضا مرادی را می‌بیند.

از مرادی می‌خواهد مسئولیتی در هیئت داشته باشد و نیت گرفته تا پدرش از زیر عمل قلب زنده برگردد. او به مهران غفوریان می‌گوید چرا فکر می‌کنی اینجا مسئولیتی نیست؟

غفوریان این‌طور روایتش را ادامه می‌دهد: آن موقع جاکفشی و این‌ها نبود به من گفت این کفش‌ها همه روی هم روی هم قرار گرفته و این‌ها را جُفت کن. به عبارتی نظام‌مند شوند.

شاید تکراری باشد در فیلمی دیده باشید برای من است. من از اینجا نوکری خیمه امام حسین(ع) را یاد گرفتم.گفتم کفش جفت کنم خیلی کار قشنگی است. آنقدر به چشم امام حسین می‌آید. رفته رفته مسئولیت‌های دیگری گرفتم، به آبدارخانه رفتم و پدرم سالم برگشت.

 

 

نوشته مهران غفوریان و دخترش در هیئت مردانه+عکس اولین بار در بازیگرها. پدیدار شد.