نتایج مقایسه اسنپدراگون ۸ نسل ۴ و ابعاد ۹۴۰۰٫ عملکرد باورنکردنی از دو تراشه قدرتمند – بازیگرها

محتوای نتایج مقایسه ای اسنپدراگون 8 نسل 4 و ابعاد 9400; عملکرد باورنکردنی دو تراشه قدرتمند اولین بار در وب سایت Tecrato نوشته شد: Life with Technology. – بازیگرها – زندگی با تکنولوژی – – https://bazigarha.com/

نتایج مقایسه اسنپدراگون 8 نسل 4 و ابعاد 9400 منتشر شده است و به عملکرد باورنکردنی دو تراشه قدرتمند اشاره می کند.

اولین خبر تراشه ابعاد 9300 با تراشه Snapdragon 8 Gen 3 مقایسه شد و گزارش ها حاکی از آن بود که پردازنده Dimensity 9300 تقریباً 10٪ سریعتر از Snapdragon 8 Gen 3 خواهد بود. اما اخیرا نتایج بنچمارک نسل 4 اسنپدراگون 8 منتشر شد توجه به مقایسه این تراشه کوالکام و Dimension 9400 معطوف شده است.


ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بیشتر بخوانید:

  • قرارداد مودم 5G اپل و کوالکام تا سال 2027 تمدید شد
  • عملکرد تک هسته ای تراشه A18 Pro اپل بهبود یافته است
  • آزمایشگاه تراشه های نیمه هادی سامسونگ در ایالات متحده افتتاح شد

نتایج مقایسه اسنپدراگون 8 نسل 4 و ابعاد 9400

یک کاربر در یک انجمن ویتنامی نتایج آزمایش های مقایسه ای هر دو تراشه را در سایت های Geekbench 6.1 و AnTuTu 10 کشف کرد. پردازنده اسنپدراگون 8 نسل 4 همچنان در عملکرد تک هسته‌ای عالی است، اما در تست چند هسته‌ای Geekbench به تراشه Volume City 9400 می‌بازد. البته این اولین بار نیست که چنین اتفاقی می افتد، زیرا در سال 2023، تراشه کوالکام در تست چند هسته ای عملکرد بهتری نسبت به تراشه Dimension نداشت.

در تست AnTuTu، امتیاز کلی مدیاتک 10 درصد بالاتر است و تجزیه و تحلیل نشان می دهد که این چیپست در بخش CPU حدود 12 درصد و در بخش GPU حدود 7 درصد امتیاز بیشتری کسب کرده است.

با فرض معتبر بودن این نتایج، تراشه های جدید بهبود عملکرد قابل توجهی را نسبت به نسل سوم اسنپدراگون 8 و ابعاد 9300 نشان می دهند. در واقع این نتایج نشان می دهد که تراشه های جدید این شرکت نسبت به نسل های قبلی 50 درصد رشد داشته اند که برای به روز رسانی نسلی مشکوک به نظر می رسد.

اگرچه ممکن است این نتایج درست باشد. اما Digital Chat Station نیز این را فاش کرد چیپست اسنپدراگون 8 نسل 4 در هسته اصلی خود به سرعت پردازش 4.0 گیگاهرتز خواهد رسید، در حالی که تراشه نسل قبلی آن، نسل سوم اسنپدراگون، دارای سرعت پردازش 3.4 گیگاهرتز است. همچنین انتظار می رود تراشه اپل A17 Pro به سرعت پردازش 3.78 گیگاهرتز برسد.

بیشتر بخوانید:

  • بازگشت باشکوه اینتل؛ سامسونگ دیگر بزرگ‌ترین سازنده تراشه‌های نیمه‌رسانا در جهان نیست
  • مدیر عامل OpenAI با سامسونگ برای ساخت تراشه های نیمه هادی هوش مصنوعی دیدار می کند
  • تمامی گوشی های سری آیفون 16 به پردازنده A18 اپل مجهز خواهند شد

کاربران بازیگرها، نظر شما در مورد نتایج مقایسه ای اسنپدراگون 8 نسل 4 و ابعاد 9400 چیست؟ نظر خود را در قسمت نظرات با بازیگرها و اخبار فناوری با ما بمان.

.

منبع: gsmarena

محتوای نتایج مقایسه ای اسنپدراگون 8 نسل 4 و ابعاد 9400; عملکرد باورنکردنی دو تراشه قدرتمند اولین بار در وب سایت Tecrato نوشته شد: Life with Technology. – بازیگرها – زندگی با تکنولوژی – – https://bazigarha.com/