پیش بینی هوای تهران دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ [+جزئیات] – فیگر

پیش بینی هوای تهران دوشنبه 24 بهمن 1401 [+جزئیات] اولین بار در سایت بازیگرها نوشته شد: فیلم، بازی و هنر. – بازیگرها – سینما، بازی و هنر – رسانه تخصصی سینما، بازی و هنر – https://bazigarha.com/

پیش بینی هوای تهران فردا 4 بهمن ماه 1401 نشان می دهد که آسمان ابری است و در ساعاتی دیگر با بارش باران و برف همراه است.

آسمان تهران تا ساعاتی دیگر ابری همراه با بارش باران و برف گاهی وزش باد پیش بینی می شود. در ادامه خبر وضعیت هواشناسی تهران در 24 بهمن 1401 با ما بمان.

پیش بینی هوای تهران فردا 4 بهمن

  • هوای تهران فردا 4 بهمن

به گزارش منابع خبری:

آسمان تهران امروز برفی است و دمای هوا در شب از صفر درجه و در روز تا دو درجه افزایش می یابد. بر اساس داده های شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت امروز 2 بهمن 1401; در حالت سالم است.

از طریق بررسی نقشه های هواشناسی، تصاویر ماهواره ای و خروجی مدل های پیش بینی عددی با گذر متناوب امواج جوی تراز متوسط ​​و فعالیت سامانه بارشی در استان، برای امروز تا دوشنبه 23 تا 24 بهمن و از بعدازظهر سه شنبه. تا پنجشنبه 25 تا 26 بهمن ماه، آسمان نیمه ابری تا ساعاتی دیگر، بارش برف و باران، گاهی وزش باد به ویژه در ارتفاعات، برف، وزش باد، کولاک همراه با احتمال پدیده بهمن و مه و در مناطق مستعد احتمال تندباد پیش بینی می شود. تگرگ.

وضعیت آب و هوای تهران فردا 4 بهمن

آسمان تهران فردا 24 بهمن نیمه ابری تا ابری، صبح مه آلود و از بعدازظهر کاهش ابر و گاهی وزش باد ملایم با حداقل دمای 3- و حداکثر 6 درجه سانتیگراد و در روز سه شنبه بهمن ماه. 25 از بعد از ظهر نیمه ابری تا نیمه ابری، افزایش ابر و اواخر وقت بارش پراکنده برف با کمینه دمای صفر و حداکثر 7 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

بیشتر بخوانید:

  • هشدار نارنجی هوای مازندران؛ آبگرفتگی جاده و یخبندان در شب! [+جزئیات]
  • هشدار نارنجی هوا در خستان؛ ظهور مه شدید! [+جزئیات]
  • توصیه آب و هوای زرد؛ بارش شدید باران از امروز در خراسان رضوی! [+جزئیات]
  • فوری: هشدار نارنجی هوای خوزستان برای بارش باران و موج دریا! [+جزئیات]
  • فوری: هشدار سیل در تهران صادر شد! [+جزئیات]

پیش بینی هوای تهران دوشنبه 24 بهمن 1401 [+جزئیات] اولین بار در سایت بازیگرها نوشته شد: فیلم، بازی و هنر. – بازیگرها – سینما، بازی و هنر – رسانه تخصصی سینما، بازی و هنر – https://bazigarha.com/