گرگ براکمن، بنیانگذار هوش مصنوعی Open پس از اخراج سم آلتمن – بازیگرها استعفا داد.

گرگ براکمن، یکی از بنیانگذاران هوش مصنوعی Open به دنبال اخراج سم آلتمن – بازیگرها – زندگی با فناوری – – https://bazigarha.com/

ساعت ها بعد سام آلتمن از سمت مدیرعاملی OpenAI برکنار شدگرگ براکمن، یکی از بنیانگذاران OpenAI و رئیس سابق هیئت مدیره، در پستی در X استعفای خود را اعلام کرد.

دیروز خبر اخراج سم آلتمن منتشر شد، مدیر عامل OpenAI اعلام کرد. هیئت مدیره Open AI اعلام کرد که دیگر به توانایی های رهبری سام آلتمن اعتماد ندارد و او را از ریاست شرکت برکنار کرد.

متعاقباً، میرا موراتی، مدیر ارشد فناوری شرکت، به‌عنوان مدیرعامل به‌طور موقت تا انتخاب مدیرعامل دائمی، به‌عنوان مدیرعامل شرکت کرد. اما این پایان اخراج سم آلتمن نبود. حالا خبر بازگشت آلتمن به گوش می رسد.


ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بیشتر بخوانید:

  • هشدار مهم سام آلتمن: هوش مصنوعی جایگزین بسیاری از مشاغل خواهد شد!
  • ثبت نام های جدید برای ChatGPT Plus به طور موقت به حالت تعلیق درآمده است. تصمیم OpenAI برای کنترل مصرف
  • عواقب اخراج آلتمن؛ قیمت توکن Worldcoin کاهش یافت

استعفای یکی از بنیانگذاران Open AI

ساعاتی پس از اخراج سم آلتمن، هیئت مدیره اعلام کرد که او به عنوان مشاور مدیرعامل در شرکت باقی خواهد ماند. اما یک ساعت بعد مشخص شد که این درست نیست.

استعفای گرگ براگمن، بنیانگذار Open AI

پس از این اتفاق، گرگ براکمن در صفحه X خود (توئیتر سابق) اعلام کرد که از سمت خود در Open AI نیز استعفا داد. در این پست، گرگ براکمن پیام زیر را برای کارکنان Open AI ارسال کرد:

سلام به همه
من از زمانی که 8 سال پیش در بخش من شروع به کار کردیم، به آنچه که با هم ساخته ایم بسیار افتخار می کنم. روزهای سخت و آسانی را با هم پشت سر گذاشتیم و کارهایی انجام دادیم که غیرممکن به نظر می رسید.
اما بعد از اتفاقات امروز استعفا دادم.
برای شما بهترین ها را آرزو می کنم و به ایجاد AGI ایمن (هوش مصنوعی شبیه انسان) به نفع جامعه انسانی ایمان دارید.

بدون شک Open AI یکی از شرکت های پیشرو در زمینه هوش مصنوعی است و باید دید تغییرات و تحولات این شرکت چه تاثیری بر آینده این شرکت خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

  • توقف تبلیغات اپل در X. حمایت ایلان ماسک از پست های ضد یهود کارساز بود
  • شکست اپل در بازار چین؛ فروش برندهای چینی بیشتر از آیفون است
  • هوش مصنوعی Grok با شبکه اجتماعی X ادغام خواهد شد
  • استاندارد RCS در آیفون های 2024 اجرا خواهد شد. اپل دوباره تسلیم شد!

گرگ براکمن، یکی از بنیانگذاران هوش مصنوعی Open به دنبال اخراج سم آلتمن – بازیگرها – زندگی با فناوری – – https://bazigarha.com/