تصاویری از استایل خفن سر تا پا جین هانده ارچل ؛ بازیگر زیبای ترکیه – بازیگرها

مطلب تصاویری از استایل خفن سر تا پا جین هانده ارچل ؛ بازیگر زیبای ترکیه برای اولین بار در وب سایت بازیگرها – فیلم، بازی و هنر نوشته شده است. – بازیگرها – فیلم، بازی و هنر – رسانه تخصصی فیلم، بازی و هنر – https://bazigarha.com/

استایل جین هانده ارچل و دیگر بازیگران همیشه مورد توجه هواداران آن‌ها بوده است. در این پست تصاویری جذاب از زیباترین بازیگر ترکیه با لباس‌های جین را ببینید.

استایل جین هانده ارچل

هانده ارچل در اتیلر با خبرنگاران مصاحبه کرد و درباره اینکه پروژه جدید دارد یا نه گفت:

در حال حاضر با خانواده‌ام وقت میگذرونم، چون میخوام یک کار درست در زمان درت اتفاق بیوفته، کمی صبر میکنم. باید سناریو به دلم بشینه!

اما طبق خبرهای جدید، او در دو سریال که یکی برای شبکه فاکس ترکیه است و دیگر برای دیزنی پلاس، حضور خواهد داشت. در سریال تلویزیونی با بوراک دنیز، پارتنر اسبقش همبازی خواهد شد و در سریال اینترنتی نقش یک پری دریایی را ایفا خواهد نمود. در انتهای نوشتار تصاویری جذاب از استایل جین هانده ارچل را تماشا کنید.

هانده ارچل با لباس های جین :

استایل دلبرانه هانده ارچل با ست های جذاب جین

کت هانده ارچل با طرح پوست گاو

پیرهن طرح گاوی هانده ارچل را در ادامه تماشا کنید:

کت هانده ارچل با طرح پوست گاو
پیرهن طرح گاوی هانده ارچل

هانده ارچل یکی از بازیگران و مدل‌های ترکیه با بدنی فیت است که تا به حال چهره تبلیغاتی بسیاری از برندها بوده است. به همین دلیل می‌توانید از فوتوشات‌ها و یا پست‌های اینستاگرامش برای استایل خود ایده بگیرید.

هانده تا کنون چهره تبلیغاتی بسیاری از برندهای پوشاک بوده است و زمانی به همراه آراس بولوت اینملی، در تبلیغات پوشاک دفاکتو حضور داشت. این بازیگر هم زیبا است و هم اندامی متناسب دارد، به همین خاطر غالب لباس‌ها بر تن او زیبا جلوه می‌کند.

هانده ارچل بازیگر زن جوان ترک است، که با بازی در سریال “دختران آفتاب”، وارد حرفه بازیگری شد. سپس با ایفای نقش “حیات” در سریال “عشق حرف حالیش نمیشه” به شهرت رسید. آخرین سریالی که در آن حضور داشت،‌ سریال “تو در خانه‌ام را بزن” است.

او علاوه بر بازیگری مدل نیز می‌باشد و در بسیاری از تبلیغات حضور داشته است. کاهش و ایجاد تناسب وزنی هانده، در افزایش زیبایی و شهرت او تاثیر بسیاری داشت. یکی از پرطرفدارترین صفحه‌های اینستاگرام ترکیه متعلق به هانده است. او حدود 30 میلیون دنبال‌کننده دارد.

Hande Erçel در ۲۴ نوامبر ۱۹۹۳ در شهر باندیرما به دنیا آمد. پدرش اهل ترکیه و مادرش آلمانی است. هانده پس از کسب عنوان دختر شایسته ترکیه در سال ۲۰۱۲ و هم‌زمان با بازی در سریال چکاوک، وارد حرفه مدلینگ شد. او در سالی که گذشت عنوان زیباترین زن مسلمان را دریافت کرد.

لباس‌ها و استایل لی هانده ارچل

درباره هانده ارچل:

  • تعریف عشق از زبان هانده ارچل + [خفن ترین تصویرزمینه ها]
  • ماندگارترین سریال های هانده ارچل + [جدیدترین سریال درام و زمان پخش]
  • تصویر جنجالی بوراک دنیز با پیرهنی صورتی و پروژه جدیدش با هانده ارچل
  • سریال جدید هانده ارچل و بوراک دنیز که قرار است از شبکه فاکس پخش شود!
  • تصویری جالب از هانده ارچل در شهری تاریخی (Prague)

مطلب تصاویری از استایل خفن سر تا پا جین هانده ارچل ؛ بازیگر زیبای ترکیه برای اولین بار در وب سایت بازیگرها – فیلم، بازی و هنر نوشته شده است. – بازیگرها – فیلم، بازی و هنر – رسانه تخصصی فیلم، بازی و هنر – https://bazigarha.com/