خانم خواننده ای که از همسر بازیگرش خواستگاری کرد!

ریتا اورا از همسرش تایکا واتیتی خاستگاری کرده بود!!

تایکا وایتیتی آريالای کارگردان و بازیگر موفق فاش کرد که همسرش ریتا اورا خانم خواننده مشهور از او خاستگاری کرده بود!

بازیگرها– تایکا وایتیتی کارگردان و بازیگر مشهور فاش کرد که همسرش ریتا اورا از او خواستگاری کرده است: «من فوراً بله را گفتم».

به گزارش گروه ترجمه بازیگرها، تایکا وایتیتی در مورد نامزدی خود با خواننده ریتا اورا صحبت کرده است. این آقای بازیگر در سالگرد ازدواجش فاش کرد که در واقع همسرش از او خاستگاری کرده بود!

کارگردان 47 ساله فیلم «ثور: عشق و تندر» در گفتگو با مجله مد و فشن ووگ، لحظه‌ای را به یاد ماندنی را فاش کرد.

زمانی که خانم خواننده 32 ساله یک سال پیش از او درخواست ازدواج کرد. او به این مجله گفت: «او از من خواستگاری کرد و من فوراً جواب مثبت دادم.»

ریتا اورا در طول تعطیلات تابستان گذشته، درست چند هفته قبل از ازدواج ناگهانی در خانه خود در لس آنجلس از آقای فیلمساز خواستگاری کرد. وایتیتی گفت:

«حدود هشت نفر آنجا بودند. فقط دوستان صمیمی، خانواده و والدینمان از طریق تماس تصویری». او همچنین افزود که خواهر اورا، النا و دختران 7 ساله و 11 ساله خودش نیز در این مراسم حضور داشت.

لباس عروس‌های زیبا و گران قیمت خانم خواننده!

اورا نیز که در این مصاحبه حضور داشت در بخش دیگری درباره لباس‌های عروسی خود صحبت کرد. این خانم خواننده لباس‌های عروسی خود را از برند تام فورد تهیه کرد. او فورد را یکی از طراحان مورد علاقه خود در تمام دوران و یکی از انسان‌های مورد علاقه خود خواند.

خانم خواننده دو پیراهن مختلف از این برند لوکس را برای مراسم عروسی خود انتخاب کرده بود.

در ماه ژانویه، به گزارش بازیگرها خانم خواننده شایعه ازدواج خود و وایتیتی را در حین تبلیغ موزیک ویدیوی جدید خود به نام «You Only Love Me» و نشان دادن حلقه نامزدی گران قیمت خود منتشر کرد.

داستان عاشقانه این زوج در سال 2018 شروع شد، زمانی که آنها برای اولین بار یکدیگر را در برنامه آشپزی به میزبانی تایکا وایتیتی در سال 2018 ملاقات کردند. با این حال این زوج رابطه عاشقانه خود را در سال 2021 آغاز کردند.

نوشته خانم خواننده ای که از همسر بازیگرش خواستگاری کرد! اولین بار در بازیگرها. پدیدار شد.

Teknede tatil keyfi için SuperTekne.com'dan Göcek Tekne Kiralama hizmeti alabilirsiniz. Göcek Yat Kiralama, İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerini en iyi hizmet ve uygun fiyat ile vermektedir. Hair Transplant Istanbul, DHI Hair Transplant Regal Dent provides dental implants, smile design, porcelain and zircon dental veneers and hollywood smile dental services in Istanbul.You can contact Regal Dent fo Dental Implant Istanbul, Hollywood Smile Istanbul and Porcelain Laminate Veneers.