علت فوت الهام شکیب بازیگر تئاتر چه بود؟

در این قسمت از سایت خبری بازیگرها در مورد علت مرگ الهام شکیب بازیگر تئاتر چه بود؟ مقاله ای برای شما آورده ایم، با ما همراه باشید.

دلیل درگذشت الهام شکیب بازیگر تئاتر چیست؟

الهام شکیب بازیگر و کارگردان تئاتر در سن ۴۵ سالگی بر اثر سرطان درگذشت.

مهدی قلعه، فعال تئاتر و بازرس تئاتر که در دوران بیماری این بازیگر در آنجا حضور داشت در گفت وگو با ایسنا این خبر را تایید کرد.

الهام شکیب مدتی بود که از بیماری سرطان رنج می برد امروز یکشنبه ۲۳ آبان ماه درگذشت. او دانشجوی تئاتر با گرایش طراحی صحنه در دانشگاه آزاد اسلامی بود. زنده یاد الهام شکیب با کارگردانان متعددی چون دکتر علی رفیعی، محمد عاقبتی، حمید پورآذری، آتیلا پسیانی، رضا حداد و… همکاری داشت و در آثاری چون «رستم از شاهنامه» رضا حداد، «عروس طوقی» نیما ظاهر شد. دهقان، «خرس» و «یک خدمتکار و دو ارباب» ساخته حمید پورآذری، «شاهزاده احتجاب» ساخته علی رفیعی، «آوای باد» ساخته حمید ابراهیمی، چربی ها و «خیلی دیر شده» ساخته محمد عاقبتی، زنی که زیاد می دانست» ساخته علیرضا علیایی و «پرفورمنس» آتیلا پسیانی در کارنامه هنری خود کارگردانی نمایش هایی چون «بیماری خانواده میم» و «یرما» را برعهده داشت. از جمله بازی های او می توان به فیلم هایی چون «مینی بوس»، شاطر، «دسر توت فرنگی»، «روز امتحان»، «بازجویی در کافه تهران» و سریال «خاتون» و همچنین فیلم کوتاه «لطفا یک کارگر ساده» دیگر فعالیت های هنری می آید. جزئیات تشییع جنازه وی به زودی اعلام می شود.

کانال خبری بازیگرها در کانال ایتا بازیگرها در کانال سروش سی

علت فوت الهام شکیب بازیگر تئاتر چه بود؟ اولین بار در سایت بازیگرها. ظاهر شد.