عکس/ باورتان می شود که الهام حمیدی این همه لاغر و جوان شده باشد؟

باورتان می شود که الهام حمیدی این همه لاغر و جوان شده باشد؟

الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون ساعات گذشته یک تصویر از افت شدید وزن و جوان شدن ناگهانی اش در اینستاگرام منتشر کرده است.

بازیگرها – اگر الهام حمیدی و بازی هایش را در طول 24 سال اخیر دنبال کرده باشید، احتمالا خبر دارید که او با سریال کوی دامون پا به این عرصه گذاشت.

بعد هم در سریل مسافری از هند بازی زیبایی از خود به نمایش گذاشت و این موضوع سبب شد تا الهام حمیدی به شهرت قابل توجهی برسد.

او که در طول سه دهه گذشته در دهه ها فیلم و سریال نقش ایفا کرده است، در میان مردم بیشتر به خاطر نقش آسنات در سریال یوسف پیامبر شناخته می شود.

الهام حمیدی که در طول سال های اخیر بسیار کم کار شده است، به جای آن فعالیت اش در شبکه های اجتماعی را افزایش داده است.

در این راستا او تصویری نشر داده که جوانی و لاغری شدید او را نشان می دهد.

بخوانید: عکس/ تغییر غیر قابل باور و عجیب الهام حمیدی در ژست تازه اش

بیوگرافی الهام حمیدی

الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی و متولد سال 1356 است. او تحصیلاتش را در رشته حسابداری در دانشگاه آزاد رودهن به پایان رسانده و از همین دانشگاه لیسانس گرفته است.

وی یک ترم به کلاسهای بازیگری رفته است و همان کلاسها بود که برای بازی در “آوایی در گلستان” رامین لباسچی انتخاب شد.

در سال ۱۳۸۴ برای بازی در فیلم سینمایی «خیلی دور خیلی نزدیک»، موفق به کسب تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل زن، از جشن خانه سینما گردید.

از مجموعه های تلوزیونی که حمیدی در آنها به ایفای نقش پرداخته است؛ می توان از «مسافری از هند»، «زیر تیغ»، «آخرین دعوت» و «شوق پرواز» نام برد. او همچنین بازی در فیلم هایی نظیر «بچه های ابدی»، «ملک سلیمان» و «گهواره ای برای مادر» را در کارنامه هنری خویش دارد.

نوشته عکس/ باورتان می شود که الهام حمیدی این همه لاغر و جوان شده باشد؟ اولین بار در بازیگرها. پدیدار شد.

Teknede tatil keyfi için SuperTekne.com'dan Göcek Tekne Kiralama hizmeti alabilirsiniz. Göcek Yat Kiralama, İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerini en iyi hizmet ve uygun fiyat ile vermektedir. Hair Transplant Istanbul, DHI Hair Transplant Regal Dent provides dental implants, smile design, porcelain and zircon dental veneers and hollywood smile dental services in Istanbul.You can contact Regal Dent fo Dental Implant Istanbul, Hollywood Smile Istanbul and Porcelain Laminate Veneers.