عکس/ تفریح فوق لاکچری سیاوش خیرابی با قایق شخصی لوکس در خلیج فارس

تفریح فوق لاکچری سیاوش خیرابی با قایق شخصی لوکس در خلیج فارس

سیاوش خیرابی بازیگر سینما و تلویزیون ساعاتی قبل تصویری از تفریح فوق لاکچری خود در یک قایق شخصی لوکس در خلیج فارس منتشر کرد.

بازیگرها – سیاوش خیرابی که اکنون 38 ساله است، سال 85 با فیلم سینمایی حس پنهان به کارگرانی مصطفی رزاق کریمی وارد عرصه بازیگری شد.

پس از آن هم در سال 87 در فیلم نفوذی به کارگردانی احمد کاوری و مهدی فیوضی بازی کرد. اما به اندازه سریال تلویزیونی ترانه مادری برای او شهرت به ارمغان نیاورد.

اما حالا او سه سال است که از تلویزیون دور است و آخرین بار هم سال 93 در سینما دیده شده است.

در شبکه نمایش خانگی هم او امسال با مجموعه عقرب عاشق در مقابل قضاوت مخاطبان و منتقدان قرار دارد.

در حال حاضر هم سیاوش خیرابی تصویری از تفریح خود روی یک قایق شخصی لوکس در سواحل خلیج فارس منتشر کرده که در ادامه می بینید.

بخوانید: عکس/ افشاگری سیاوش خیرابی از قطع همکاری اش با تلویزیون

بیوگرافی سیاوش خیرابی

سیاوش خیرابی بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی متولد ٢٩ آذر ۱۳۶۳ در تهران است. او با بازی در سریال ترانه مادری به شهرت رسید.

وی از سن ۱۹ سالگی در کلاس‌های آموزش بازیگری کانون سینماگران جوان شرکت کرد. در سال ۱۳۸۶ در تله ‌فیلم تلخون بازی کرد و در بازی در سریال ترانه مادری در سال ۱۳۸۷ به شهرت رسید. وی دارای لیسانس کامپیوتر از دانشگاه آزاد تهران می ‌باشد.

نوشته عکس/ تفریح فوق لاکچری سیاوش خیرابی با قایق شخصی لوکس در خلیج فارس اولین بار در بازیگرها. پدیدار شد.

Teknede tatil keyfi için SuperTekne.com'dan Göcek Tekne Kiralama hizmeti alabilirsiniz. Göcek Yat Kiralama, İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerini en iyi hizmet ve uygun fiyat ile vermektedir. Hair Transplant Istanbul, DHI Hair Transplant Regal Dent provides dental implants, smile design, porcelain and zircon dental veneers and hollywood smile dental services in Istanbul.You can contact Regal Dent fo Dental Implant Istanbul, Hollywood Smile Istanbul and Porcelain Laminate Veneers.