جواب صداتو قسمت هشتم چه کسی خواننده بود و کدام نبود؟

صداتو قسمت هشتم چه کسی خواننده بود و کدام.webp

در این بخش از مطالب پایگاه خبری بازیگرها درباره جواب صداتو قسمت هشتم چه کسی خواننده بود و کدام نبود؟ صداتو قسمت ۸ کی خواننده است مطلبی را برای شما آورده ایم با ما همراه باشید.

در قسمت هشتم مسابقه صداتو کدام خواننده است؟

صداتو قسمت ۸ کی خواننده است؟

نوازنده دمام خواننده نبود ( مهران دهقان )
کمدین خواننده نبود ( پویا فراهانی )
شاگرد مکانیک خواننده نبود ( امیرسادات داداش نسب )
آرایشگر خواننده نبود( کیان شفیع خانی)
صاحب کلوب بازی خواننده است (محمدمهدی فرامرز)
همیار پلیس خواننده نبود ( کیوان کرمی)

توجه نمایید که سایت بازیگرها در همان دقایق ابتدایی انتشار قسمت های جدید صداتو، لینک های قانونی را در سایت قرار می‌دهیم.

امید است که از هفته‌های آینده برای دانلود لینک مستقیم قانونی ( پرداخت و خرید ) از همین سایت خودمان اقدام نمایید. کافی است جمله دانلود صداتو بازیگرها” را در گوگل سرچ نمایید و به لینک مورد نظر در سایت ما برسید.

حالا که جواب صداتو قسمت هشتم فهمیدی، شما می توانید قسمت 8 برنامه صداتو را به صورت قانونی از لینک زیر دانلود نمایید و آن را تماشا کنید:

لینک دانلود قسمت ۸ مسابقه صداتو – کلیک کنید

ساختار این مسابقه، قوای عقلی و ذهنی و عاطفی افراد را با خود درگیر کرده و هوش آن‌ها را به چالش می‌گیرد. ضمن اینکه فرایند مسابقه بر یک تعلیق ممتد و مستمر استوار است و در ۴ مرحله به تدریج بر هیجان این تعلیق آفرینی افزوده می‌شود. با اینکه با حضور بازیگران در مقام مجری چندان موافق نیستم اما محسن کیایی حضور قابل قبول و متفاوتی به عنوان مجری برنامه دارد و صمیمت او شمایل خشک و رسمی مجری‌گری را می‌شکند و البته مثل برخی از مجریان مسابقات در دام لودگی هم قرار نمی‌گیرد. حضور محمد بحرانی که هم با هنر موسیقی آشناست و هم با هنر نمایش و بازیگری و هم خودش اهل خواندن است و صدای خوبی دارد به برنامه غنای بیشتری بخشیده، گرمای بیشتری به آن می‌دهد و حال و هوای برنامه را شادتر کرده و تلطیف می‌کند.

نوشته جواب صداتو قسمت هشتم چه کسی خواننده بود و کدام نبود؟ اولین بار در سایت بازیگرها. پدیدار شد.

Teknede tatil keyfi için SuperTekne.com'dan Göcek Tekne Kiralama hizmeti alabilirsiniz. Göcek Yat Kiralama, İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerini en iyi hizmet ve uygun fiyat ile vermektedir. Hair Transplant Istanbul, DHI Hair Transplant Regal Dent provides dental implants, smile design, porcelain and zircon dental veneers and hollywood smile dental services in Istanbul.You can contact Regal Dent fo Dental Implant Istanbul, Hollywood Smile Istanbul and Porcelain Laminate Veneers.