خواننده معروف پاپ؛ بریتنی اسپیرز کجاست؟

خواننده معروف پاپ

آیا بریتنی اسپیرز در مشکل بود؟ ۲۴ ژانویه ۲۰۲۳ بود بیش از یک سال پس از آن که قیمومتی که ۱۳ سال زندگی او را کنترل می‌کرد به طور رسمی کنار گذاشته شد و این ستاره مرموز موسیقی پاپ به تازگی حساب کاربری اش در اینستاگرام را حذف کرده بود.

به گزارش بازیگرها به نقل از فرارو؛ او برای هفته‌ها ظاهرا این پیام را ارسال می‌کرد که اوضاع خوب نیست. حالا اینجا بود یک فریاد کمک آشکار: یک پست اینستاگرامی از یک خودروی اسپرت با شرحی که در آن نام و مدل دقیق آن ذکر شده بود: پورشه ۹۱۱ کاررا. برای گروهی از حامیان بریتنی در قالب حرکت “بریتنی را آزاد کنید” این تاییدی بود بر آن که اسپیرز در واقع هرگز آزاد نشده است.

اواخر همان شب دو طرفدار بریتنی در جریان لایو در تیک تاک در این باره صحبت کردند که آیا نباید با پلیس برای جویا شدن وضعیت بریتنی تماس گرفته شود؟ آنان با پلیس ونچورا تماس گرفتند.

تماس گیرنده گفت: “فعالیت‌های مشکوک آنلاین صورت گرفته و اکنون حساب کاربری برتنی حذف شده است”. سخنگوی کلانتر پس از بررسی گفت: “ما معتقد نیستیم که بریتنی اسپیرز در معرض هیچ نوع آسیب یا خطری باشد”.

کار تا جایی پیش رفت که بریتنی اسپیرز هم در بیانیه‌ای پاسخ داد و نوشت: “من طرفداران ام را دوست دارم، اما این بار همه چیز قدری زیاده روی کردند و حریم خصوصی من مورد تجاوز قرار گرفت.

در این دوره از زندگی ام واقعا امیدوارم عموم مردم و طرفداران ام که بسیار به آنان اهمیت می‌دهم بتوانند به حریم خصوصی من احترام بگذارند”.

تماس با پلیس نقطه عطفی در میان هواداران بریتنی بود و مشخص کرد که طرفداران اش نمی‌توانند از خطوط قرمز عبور کنند و زیر سوال بردن زندگی شخصی اسپیرز عبور از یکی از آن خطوط بود.

برای طرفدارانی که با هشتگ‌هایی مانند “بریتنی آزاد نیست” و “بریتنی را پیدا کنید” قابل شناسایی هستند موضوع عجیبی در مورد زندگی جدید اسپیرز وجود داشت. او هنوز مشغول کار و معاشرت با برخی از همان افرادی بود که در دوران قیمومت داشت. آیا او یک شروع تازه نمی‌خواست؟

سال گذشته نظریه‌ای در تیک تاک و اینستاگرام منتشر شد مبنی بر آن که بریتنی اسپیرز برخلاف میل خود در یک مرکز بهداشت روان نگهداری می‌شود.

در آوریل ۲۰۱۹ میلادی بریتنی اسپیرز وارد یک مرکز بهداشت روان شده بود و گزارش شده به دلیل پریشانی عاطفی در مورد مسائل مرتبط با پدرش بود. یک منبع ناشناس که ادعا می‌کرد وکیلی در تیم حقوقی بریتنی است گفته بود که او در آن مرکز نگهداری می‌شود.

در ماه آگوست گذشته بریتنی اسپیرز یک فایل صوتی ۲۲ دقیقه‌ای را در یوتیوب آپلود کرد و مدعی شد که پدرش او را با استفاده از یک وکیل تهدید کرده است. او گفته بود: “من می‌خواستم فریاد بزنم و می‌خواستم بیرون بروم. من در آن زمان به نوعی دیگر به خدا اعتقاد نداشتم”.

اواسط ژانویه TMZ ویدئویی از بریتنی اسپیرز در یک رستوران لس آنجلس منتشر کرد که رفتار او را مصداق نوعی “شیدایی” توصیف می‌کرد علیرغم این واقعیت که آن ویدئو صرفا منویی را جلوی صورت بریتنی نشان می‌داد تا از فیلمبرداری جلوگیری شود.

تا نوامبر ۲۰۲۱ میلادی زمانی که بریتنی اسپیرز آزاد شد هواداران اش دست کم هدف مشترکی داشتند تا او را از قیمومت خارج کنند.

در این میان “جردن میلر” ۳۵ ساله یکی از افرادی بود که “جنبش “بریتنی را آزاد کنید” را راه اندازی کرد. این افرادی مانند میلر بودند که برای اولین بار متوجه وضعیت عجیب بریتنی اسپیرز شدند این واقعیت که او اجازه نداشت گوشی تلفن همراه داشته باشد یا اجازه نداشت رانندگی کند و به بقیه جهان هشدار داد که این موضوع یکی از بزرگترین رسوایی‌های مرتبط با سلبریتی‌ها در قرن بیست و یکم خواهد بود.

در نهایت قیمومیت ۱۳ ساله پدر بریتنی که در سال ۲۰۰۸ میلادی توسط یک قاضی در لس‌آنجلس به او محول شده بود در نوامبر ۲۰۲۱ میلادی پایان یافته اعلام شد. این قیمومیت در ۱۳ سال گذشته بسیاری از جنبه‌های زندگی بریتنی اسپیرز را تحت کنترل پدرش درآورده بود.

پدر بریتنی اسپیرز بر اساس آن قیمومیت در مورد امور مالی، حرفه‌ای و زندگی شخصی بریتنی از جمله امکان دیدارش با پسران نوجوان اش و ازدواج مجددش حق اعمال نفوذ داشت.

بریتنی را آزاد کنید!

با این وجود، دومین مرحله حرکت “بریتنی را آزاد کنید” پس از ازدواج بریتنی اسپیرز با “سام اصغری” مربی شخصی و بازیگر امریکایی ایرانی تبار بود. بریتنی در سال ۲۰۱۶ میلادی با او آشنا شده بود. یکی از هواداران بریتنی آن ازدواج را از “ازدواجی‌ای از جهنم” خوانده بود.

او گفته بود اصغری از بریتنی اسپیرز برای ثروت اش سوء استفاده کرده است. او و سایر “آنتی سام ها” زیر مجموعه‌ای از کارزار “فری بریتنی” یا “بریتنی را آزاد کنید” هستند که از اصغری خوشش نمی‌آید و او را یک “کلاهبردار” می‌دانند. هنگامی که سام و بریتنی در تاریخ ۹ ژوئن ۲۰۲۲ ازدواج کردند طرفداران بریتنی فیلم مراسم را بررسی کردند و به موارد عجیب و غریبی اشاره نمودند: برای مثال، چرا این همه پرتره زیبا از اصغری بود و نه از بریتنی؟

هیچ یک از فرزندان بریتنی اسپیرز در این مراسم حضور نداشتند در حالی که مجموعه عجیبی از افراد مشهور حضور داشتند. برخی از سلبریتی‌های شرکت کننده مانند پاریس هیلتون و مدونا سابقه ارتباطی طولانی و عمومی با بریتنی داشتند در حالی که برخی دیگر هم، چون سلنا گومز چنین ارتباطی با او نداشتند. آنان می‌پرسیدند چرا مراسم ازدواج در خانه بریتنی اسپیرز برگزار شد؟ یکی از هواداران او پرسید: “زنی که در این زندان نگهداری می‌شود در همان زندان ازدواج می‌کند”؟

موضوع ترسناک‌تر آن بود که ساعاتی پیش از آغاز برگزاری مراسم “جیسون الکساندر” همسر سابق بریتنی مسلح به چاقو وارد خانه او شد و از ترک ملک خودداری نمود و همه آن رخداد‌ها را در لایو اینستاگرام پخش کرد. برخی از هواداران بریتنی الکساندر را ناجی او قلمداد کردند کسی که سعی می‌کرد بریتنی را نجات دهد و “حقیقت” را در مورد آن ازدواج افشا کند.

بریتنی اسپیرز با انتشار یک پست اینستاگرامی در روز بعد اعلام کرد که صبح روز عروسی خود دچار حمله عصبی شده بود. آنان معتقد بودند که این موضوع تایید می‌کند که حتی خود او نیز می‌دانست که وضعیت عجیب است. در ماه‌های پس از ازدواج بریتنی کاربران ویدئو‌هایی را تماشا کردند که نشان می‌داد او هنوز تحت کنترل است یا بدتر از آن اصلا اسپیرز نیست.

برخی از هواداران او در حرکت بریتنی را آزاد کنید می‌گویند بریتنی اسپیرز که در اینستاگرام در مراسم عروسی اش دیده شد و در دیگر مراسم عمومی دیده شده در واقع اصلا بریتنی اسپیرز نیست بلکه ترکیبی از بازآفرینی‌های هوش مصنوعی و بدل‌ها می‌باشد و بریتنی در جای دیگری احتمالا در یک مرکز بهداشت روان نگهداری می‌شود.

بسیاری از وایرال‌ترین ویدئو‌های هواداران بریتنی بینندگان را دعوت می‌کنند هر فریم از پست‌های اینستاگرام اسپیرز را بررسی کنند و به اشکالات، تاخیر‌ها یا ناهماهنگی‌های دیگر اشاره می‌کنند که از نظرشان نشان می‌دهند بریتنی واقعی آن شخصی نیست که ما می‌بینیم.

یکی از هواداران او با بررسی دقیق ویدئوی مراسم ازدواج بریتنی نوشته است: “اثبات این که بریتنی اسپیرز توسط یک هوش مصنوعی جایگزین شد. به دستان بریتنی و سام نگاه کنید. دست بریتنی به وضوح در کت سام قرار می‌گیرد و رنگ انگشت شست بریتنی با رنگ پوست سام یکی است”.

در آنجا اسپیرز یک دستکش سفید در دست داشت. آن کاربر بر روی تصویر “کتی هیلتون” مادر پاریس هیلتون زوم می‌کند که در پایان مراسم ایستاده و کف می‌زند در حالی که بخشی از بدن اش در کلیسا پنهان شده است.

او می‌نویسد:” من نمی‌دانم چرا کتی هیلتون که در مراسم عروسی حضور داشت پایش ناپدید شده است موضوعی واقعا عجیب در حال رخ دادن است”. او از فالوئر‌ها خواست تا اگر در این باره که چرا “کتی هیلتون در این تصاویر پا ندارد”! توضیح منطقی ارائه دهند.

حساب اینستاگرام بریتنی اسپیرز همواره مکانی بوده است که طرفداران به دنبال سرنخ‌هایی در مورد نحوه عملکرد او هستند. حساب کاربری او برعکس یک حساب کاربری معمولی در رسانه‌های اجتماعی است: این حساب به شیوه‌ای سرگرم کننده و به گونه‌ای آشفته است.

در طول دوره قیمومت بریتنی طرفداران اش نظریه‌های مفصلی درباره پیام‌هایی که اسپیرز از طریق پست‌های اینستاگرام اش ارسال می‌کرد مطرح نمودند. در مشهورترین مثال از این موارد در ژوئن ۲۰۲۰ میلادی یکی از نظر دهندگان نوشت: “اگر به کمک نیاز دارید در ویدئوی بعدی خود رنگ زرد بپوشید”. چند روز بعد بریتنی اسپیرز این کار را کرد. در دوران پس از محافظه کاری بریتنی نیز وضعیت این گونه بود.

در نوامبر ۲۰۲۲ میلادی در سالگرد پایان آن دوره یکی از کاربران توئیتر نوشت:”اینستاگرام بریتنی مملو از پست‌هایی است که او در آن بی صدا فریاد می‌زند و کمک می‌خواهد. برخی رمزآلود هستند، اما برخی واقعا بسیار واضح هستند. اگر آن را نمی‌بینید انتخاب کرده اید که شخص بریتنی را نادیده بگیرید. امروز آزادی او را جشن نگیرید او آزاد نشده است”. طرفداران بریتنی اسکرین شات ویدئویی را از اکتبر ۲۰۲۲ میلادی منتشر کردند که در آن بریتنی با آهنگی به نام “S.O.S” می‌رقصد؛ و در یک لحظه آن حروف را که نماد کمک خواستن است با دستان خود هجی می‌کند.

از دسامبر گذشته اسپیرز به ندرت بخش نظرات پست‌های اینستاگرام خود را باز گذاشته است. در یکی از پست‌ها یکی از کاربران نوشته بود اسپیرز در خانه اش حبس شده است. حتی افراد مشهور نیز چنین نظریه‌هایی را مطرح کردند.

بعد از آن که اسپیرز عکسی از خواهرش “جیمی لین” منتشر کرد “کیتلین بریستو” چهره تلویزیونی کانادایی نوشت: “خب، حالا می‌دانیم چه کسی حساب کاربری او را اداره می‌کند. سرفه سرفه جیمی”. در تاریخ ۲۱ دسامبر زمانی که “آلیسا میلانو” بازیگر توئیتی با این مضمون منتشر کرد که “یک نفر لطفا برود و حال بریتنی اسپیرز را جویا شود” بریتنی بار دیگر در استوری‌ای در اینستاگرام با این مضمون که می‌خواهد حریم خصوصی اش مورد احترام قرار گیرد نوشت: “وقتی چیز‌هایی درباره خودم از افرادی که من را نمی‌شناسند می‌بینم غمگین می‌شوم”.

او یک ماه پس از آن در توئیتر نوشت که حساب کاربری اش را در اینستاگرام به طورموقت بسته است. او نوشته بود:”زیرا افراد زیادی بودند که می‌گفتند من شبیه یک احمق به نظر می‌رسم که در حال رقصیدن هستم و دیوانه به نظر می‌رسم. صادقانه بگویم من تمام تلاش ام را می‌کردم، اما این که دیدم مردم آزادانه در مورد آن در تلویزیون صحبت می‌کنند آزارم می‌داد. بله، این به احساسات من آسیب زد”.

بریتنی در موارد نادری که بخش نظرات پست هایش را باز می‌گذارد نظراتی با مضامینی، چون آیا اسپیرز واقعی است؟ و یا نظر افرادی که از او می‌خواهند ثابت کند خوشحال است را حذف می‌کند. طرفداران اش می‌پرسند چرا ویدئو‌هایی او از نظر کیفیت آماتوری هستند، چرا استایل موهایش حرفه‌ای به نظر نمی‌رسد و چرا اگر او واقعا در تعطیلات به سر می‌برد آن گونه که عکس هایش در اینستاگرام نشان می‌دهند هیچ عکسی از او توسط پاپاراتزی‌ها گرفته نشده است.

در واقع، پاپاراتزی‌ها از زمانی که دوره محافظه کاری اسپیرز به پایان رسیده چندین بار از او عکس گرفته اند و زمانی که این کار را انجام می‌دهند اسپیرز از آنان می‌خواهد که این کار را متوقف کنند.

در دسامبر ۲۰۲۲ میلادی کاربری اشاره کرد که اسپیرز یک سال پس از به ظاهر آزاد شدن اش از محافظه کاری سابق کماکان ویدئو‌هایی از رقص‌های قدیمی اش را در اینستاگرام منتشر می‌کرد. او نوشته بود: “او احتمالا در مرکز بهداشت و درمان روانی نگهداری می‌شود و آنان ویدئو‌هایی قدیمی اش را پست می‌کنند تا کسی چیزی نگوید اگر این کار را انجام می‌دهند واقعا کار خوبی نیست”.

“لیپسکامب” میک آپ ارتیست، اما معتقد است بخش عمده آن چه طرفداران بریتنی اسپیرز تناقض‌های مرتبط با زندگی او قلمداد می‌کنند ناشی از ناآگاهی آنان از ویژگی فرهنگ زندگی سلبریتی‌ها در لس آنجلس است. برای مثال، او می‌گوید شایعه‌ای وجود داشت مبنی بر آن که بریتنی اسیر باند قاچاق جنسی شده، زیرا صرفا در هتل‌ها غذا می‌خورد.

او می‌گوید: “این در حالیست که هتل‌ها اغلب محتاطانه‌ترین مکان‌ها برای غذا خوردن سلبریتی‌ها هستند، زیرا بسیاری از هتل‌ها دارای ورودی خصوصی هستند”. او می‌افزاید:”برای مثال، طرفداران اش می‌پرسند چرا بریتنی به موهایش چندان نمی‌رسد؟ من آرایشگر او را می‌شناختم و او گفته بود بریتنی از آرایش موهایش متنفر است”.

این تنها طرفداران بریتنی نبوده اند که به گمانه زنی دائمی درباره زندگی اش پرداخته اند. حتی طرفداران گروه نظریه پرداز توطئه “کیوانان” نیز از بریتنی اسپیرز برای سوء استفاده و بهره برداری به نفع اهداف شان استفاده کردند. آنان گفته بودند زنی زیبا، چون بریتنی توسط “نخبگان هالیوود” کنترل شده و مورد آزار و اذیت قرار گرفته است و از این موضوع به عنوان شاهدی بر این که او قربانی گروه بزرگ تری از فرقه‌های شیطانی شده یاد می‌کردند.

بسیاری از افراد نزدیک به بریتنی می‌گویند که او مصمم است با مطبوعات صحبت نکنند و این امر رسیدگی به شایعات مطرح شده درباره او را برای خبرنگاران دشوار می‌سازد.

نوشته خواننده معروف پاپ؛ بریتنی اسپیرز کجاست؟ اولین بار در بازیگرها. پدیدار شد.

Teknede tatil keyfi için SuperTekne.com'dan Göcek Tekne Kiralama hizmeti alabilirsiniz. Göcek Yat Kiralama, İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerini en iyi hizmet ve uygun fiyat ile vermektedir. Hair Transplant Istanbul, DHI Hair Transplant Regal Dent provides dental implants, smile design, porcelain and zircon dental veneers and hollywood smile dental services in Istanbul.You can contact Regal Dent fo Dental Implant Istanbul, Hollywood Smile Istanbul and Porcelain Laminate Veneers.