OpenAI قرار نیست استراحت کند. صدها کارمند خواستار استعفای هیئت مدیره – بازیگرها هستند

OpenAI سعی نمی کند آرام شود. صدها کارمند خواستار استعفای هیات مدیره شدند اولین بار در سایت بازیگرها – زندگی با تکنولوژی نوشته شد. – بازیگرها – زندگی با تکنولوژی – – https://bazigarha.com/

کارکنان OpenAI آنها خطاب به هیئت مدیره اعلام کردند که در صورت عدم بازگشت سام آلتمن، استعفا داده و به مایکروسافت خواهند پیوست.

OpenAI یک شرکت تحقیقاتی هوش مصنوعی غیرانتفاعی آمریکایی است که هدف آن توسعه هوش مصنوعی دوستانه برای خدمت به بشریت است، اما این روزها اخبار خوبی در مورد آن وجود ندارد.

وب سایت Wired گزارش می دهد که 505 نفر از 700 کارمند OpenAI استعفا داده اند. کارکنان OpenAI که تصمیمات ناگهانی هیئت مدیره را تهدیدی برای شغل خود می دانند، این تصمیمات را برای شرکت و اهداف آن مضر می دانند و قصد دارند به مایکروسافت بپیوندند.


ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بیشتر بخوانید:

  • مذاکرات با OpenAI ناموفق بود. سم آلتمن به مایکروسافت پیوست
  • پشیمانی OpenAI از اخراج سم آلتمن. مذاکرات برای بازگشت او در حال انجام است
  • گرگ براکمن، یکی از بنیانگذاران Open AI، پس از اخراج سم آلتمن استعفا داد.

کارکنان OpenAI خواستار استعفای هیئت مدیره شدند

مایکروسافت در یک اطلاعیه غافلگیرکننده همچنین اعلام کرد که سم آلتمن، مدیر عامل و گرگ براکمن، رئیس سابق OpenAI را برای رهبری تیم تحقیقاتی هوش مصنوعی پیشرفته خود استخدام کرده است.

به گفته کارمندان، معلوم شد که مایکروسافت به آنها اطمینان داده است که برای همه آنها در واحد تجاری جدید خود شغل دارد. حتی تصور می شود که این افراد پس از پیوستن به مایکروسافت مستقیماً با سام آلتمن همکاری کنند. اگرچه گفته می شود این نامه استعفای کارمند قبل از پیشنهادات جذاب مایکروسافت و خروج نهایی سام آلتمن نوشته شده است، اما کارمندان اعلام کرده اند که در صورت عدم استعفای هیئت مدیره و عدم استعفای سم آلتمن و گرگ براکمن از OpenAI خارج خواهند شد. انجام دهید. برگشت.

استعفای کارکنان Open AI

ایلیا سوتسکیور، دانشمند ارشد OpenAI، که نقش اصلی را در اخراج آلتمن ایفا کرد، امروز از هرج و مرج در شرکت در X “Ex-Twitter” ابراز پشیمانی کرد: “من عمیقا از مشارکت خود در اقدامات هیئت مدیره متاسفم “من هرگز نخواستم. برای آسیب رساندن به OpenAI.”

در بخشی از نامه استعفای کارکنان معترض که تعداد آنها رو به افزایش است، آمده است: «کار ما در زمینه ایمنی و قانونی بودن هوش مصنوعی در حال شکل دادن به هنجارهای جهانی است.

از آنجایی که هیئت مدیره OpenAI قصد استعفا ندارد و مدیرعامل جدید خود را انتخاب کرده است، احتمالا به زودی شاهد استعفای دسته جمعی کارکنان OpenAI خواهیم بود.

بیشتر بخوانید:

  • تیم هوش مصنوعی مسئول متا منحل شده است
  • جنگنده های روسی سوخو ۷۵ به هوش مصنوعی مجهز خواهند شد
  • ثبت نام های جدید برای ChatGPT Plus متوقف شده است. تصمیم OpenAI برای کنترل مصرف

نظر شما در مورد این تصمیم کارکنان OpenAI چیست؟ نظرات خود را با بازیگرها در بخش نظرات به اشتراک بگذارید. اخبار فناوری با ما بمان.

OpenAI سعی نمی کند آرام شود. صدها کارمند خواستار استعفای هیات مدیره شدند اولین بار در سایت بازیگرها – زندگی با تکنولوژی نوشته شد. – بازیگرها – زندگی با تکنولوژی – – https://bazigarha.com/