خیزش جدید به ضرر آواتار ۲ تمام شد [+جزئیات]

Untitled2

مطلب خیزش جدید به ضرر آواتار 2 تمام شد [+جزئیات] برای اولین بار در وب سایت اندلرن – فیلم، بازی و هنر نوشته شده است. – اندلرن – فیلم، بازی و هنر – رسانه تخصصی فیلم، بازی و هنر – https://figar.ir/

پس از اینکه مریضی دوباره در اکثر شرقی مانند چین و تایوان شد، سینماها تعطیل شدند و خیزش جدید به ضرر آواتار 2 تمام شد .

خیزش جدید به ضرر آواتار 2 تمام شد

آواتار 2 که با شروع کار خود را در سینماهای جهان آغاز می کند و به فروش می رسد 1.4 میلیون دلار در 15 روز ابتدایی خود، حالا با خیزش جدید صحنه ای، عملکرد فوق العاده ای فوق العاده بسیار ضعیف است و و و و و و و و و و می شود. بحران به ضرر آواتار آمد .

بیشتر بخوانید:

دانلود رایگان و بدون سانسور فیلم آواتار 2 (Avatar 2022)

بحران به ضرر آواتار آمد

  • ضرر بر سود پُر فروش‌ترین فیلم 2022
خیزش جدید به ضرر آواتار 2 تمام شد
گزارش به آواتار ضرر زد

پس از اینکه گزارش به آواتار ضرر زد جیمز کامرون هنوز ادعای ویژگی‌های قسمت‌های آینده این فرانچایز دیزنرب نک. او پیش اکران این فیلم، گفته بود که این فیلم نمی تواند فوق العاده دست پیدا کند و عنوان 5 فیلم برتر پُر فروش جهان نرسد، او در قسمت سوم این فرانچایز، این مجموعه را خاتمه، حالا باید ببینیم که این اتفاقی که رخ داده است. است، چه اقدامی خواهد کرد.

درباره سریال آواتار 2

221122093912 03 avatar the way of water trailer screenshot

آواتار: راه آب همان Avatar: The Way of Water، فیلم تخیلی حماسی به کارگردانی کامرون است که در سال ۲۰۲۲ منتشر شد. این فیلم دنباله‌ای آواتار (۲۰۰۹) است و دومین قسمت از فرنچایز آواتار می‌شود.

این فیلم اتفاقات ده سال پس از فیلم اول را روایت می‌کند. جیک سالی همراه خانواده‌های جدیدش در سیاره پاندورا حال زندگی است و وقتی برای پایان دادن به قبل آشنا می‌شود، جیک باید با نیتیری نیتیری و ارتش ناوی برای مراقبت از سیاره‌اش همکاری کند.

بیشتر بخوانید:

  • تریلر رسمی از فیلم ترسناک Evil Dead Rise (2023) منتشر شد
  • بهترین فیلم های 2023 که منتظر دیدنشان هستیم
  • سریال جدید دمت اوزدمیر در نقش یک زن ایرانی

بازنشرهای اجتماعی تنها به منظور اطلاع منتشر شده و نظرات بیان در آن الزماً بازتاب دیدگاه رسانه اندلرن نیست.

مطلب خیزش جدید به ضرر آواتار 2 تمام شد [+جزئیات] برای اولین بار در وب سایت اندلرن – فیلم، بازی و هنر نوشته شده است. – اندلرن – فیلم، بازی و هنر – رسانه تخصصی فیلم، بازی و هنر – https://figar.ir/

Teknede tatil keyfi için SuperTekne.com'dan Göcek Tekne Kiralama hizmeti alabilirsiniz. Göcek Yat Kiralama, İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerini en iyi hizmet ve uygun fiyat ile vermektedir. Hair Transplant Istanbul, DHI Hair Transplant Regal Dent provides dental implants, smile design, porcelain and zircon dental veneers and hollywood smile dental services in Istanbul.You can contact Regal Dent fo Dental Implant Istanbul, Hollywood Smile Istanbul and Porcelain Laminate Veneers.